Vintage Gözlükler, Ekoseli Kazaklar Tekrar Geliyor!

Ekose Kazak Galeri

Moda her yıl yaz ve kış mevsiminde sürekli değişiyor. Ünlü markalar özellikle Avrupa'nın önemli şehirlerinde yılda 2 defa ilkbahar-yaz ve sonbahar-kış koleksiyonları ile görücüye çıkıyor. Tabii salonu hınca hınç dolduran meraklı gözlerde bu yılın trend renklerini, aksesuarlarını ve desenlerini bekliyor. Bu yıl trend desenlerden bir tanesi de ekose kazaklar. Ünlü moda markalarının bir çoğu ekose kazaklara ve yine aynı desenden oluşan gömleklere koleksiyonunda yer veriyor. Bunun yanı sıra bu kış modasında trend olan aksesuarların başında ise vintage gözlükler geliyor.

Ekose Kazaklar,Vintage Gözlükler ve Trend Desenler!

Ekose Kazaklar,Vintage Gözlükler ve Trend Desenler!

Ekose kazakların yanı sıra bu yıl hırkalar, gömlekler ve pantolonlar yine aynı desenle birçok markanın koleksiyonunda yer buluyor. Kazak, hırka ve montlar her ne kadar her yaşa ve kesime hitap etse de pantolonlar için aynı şey söylenemez. Daha marjinal ve özgür ruhlu kadın ve erkeklerin tercih ettiği pantolonlar  bu yıl yine büyük beğeni topluyor. Ekose kazaklar ise bu yıl geçmişin izlerini tasarımında ve renklerinde gösteriyor. Yıllardan beri modanın ünlü markaları tarafından tercih edilen bu desenler, uzun bir aradan sonra yine gündemde. Rahat ve şık olmasının yanı sıra desen olarak marjinal ve özgür bir ruhu simgelemesi de yine oldukça önemli. Zara, Tommy Hilgifer gibi ünlü yabancı moda devlerinin yanı sıra Beymen, Fabrika ve özellikle Kip yine bu yıl kış modasında spor ve klasik kıyafetlerinde ekose desenine yer verenlerden. Biraz da aksesuar konusuna değinmekte fayda var. Özellikle bu yılın modasını anlatacak tek kelime herhalde "Vintage" olurdu. Kaba tabirle anlatmak gerekirse Vintage, daha çok eskiden popüler olan yani bir zamanların en beğenilen trend ve desenlerine denir. Bu yılın trend aksesuarlarından olan Vintage gözlükler ise yine çok şık ve yeni tasarımları ile çok daha renkli. Özellikle bu kışa ayak uydurmak için büründüğü yeni tasarımlar ile kıyafetlerinize kombin katıyor ve sizi daha şık ve rahat gösteriyor. Yine marjinal ruhlara hitap ettiğini de belirtmek gerekir. Klasik giyimin yerine daha çok spor kıyafetler ile muhteşem bir uyum gösteren Vintage gözlükler, bu yıl tercih etmeniz gereken aksesuarlar arasında yerini alıyor.

Modaya Uygun Fiyatlarla Ulaşın!

Gözlük, takı, kemer gibi aksesuarlar ya da kazak, hırka, mont, kaban gibi kış kıyafetlerine ulaşmak için ünlü moda markalarının mağazalarına gidebileceğiniz gibi arkanıza yaslanarak bu moda furyasına sizde katılabilirsiniz. Fırsat siteleri özellikle bu konuda size yardımcı olacak. Sitemizde bu konu ile alakalı fırsat kuponlarının olduğunu da unutmayın. Bu yıl yine çok zevkli ve renkli bir moda akımı sürüyor. Yaz mevsimi için ise yine birbirinden iddialı trend renkler ve desenler ise şimdiden ünlü markalarca hazırlanıyor. Sizde en yeni trend renkler ve desenler hakkında bilgi sahibi olmak, yeni moda akımlarını öğrenmek ve modaya ayak uydurmak için sitemizin bu köşesini ziyaret edebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zara
  • Beymen
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Moda ›