Sex and The City'nin Son Filmi Carrie Günlükleri

Sex and the City Galeri

Sex and The City dizisini bilmeyen yoktur herhalde. 1998 yılında başlayan ve 2004 yılına kadar devam eden toplam 98 bölüm ekran karşına çıkan dizide ana tema olarak işlenen konu ise kariyer sahibi dört kadının ilişkilerinde yaşadıkları olaylar anlatılıyor. Tüm dünyada büyük bir ilgi toplayan dizi farklı isimler altında aynı temayı işleyerek Türkiye'de dahil olmak üzere birçok ülkede yeniden oynadı. Tüm dünyada bu kadar büyük bir sükse yapan dizi daha sonra hayranlarına bir sürpriz yaparak beyaz perdeye 2 farklı sinema filmi sunmuştu. Şimdi ise dizinin fenomenlerini ise büyük bir merak sarmış durumda. Sebebi ise efsane dizi bu sefer Carrie Günlükleri adı altında tekrar karşımıza çıkacak.

Efsane, Carrie Günlükleri ile Geri Döndü!

Efsane, Carrie Günlükleri ile Geri Döndü!

Bildiğiniz gibi Sex and The City de Carrie Bradshaw  karakterini Yahudi asıllı ABD'li oyuncu Sarah Jessica Parker canlandırıyordu. Dizide oynadığı karakter ise ünlü bir gazetede seks ve ilişkiler hakkında yazılar yazıyordu. Kendisi dahil olmak dizinin diğer 3 fenomen karakterinin yaşadığı olayları birebir köşesinde anlatıyordu.  Carrie Günlükleri isimli filmde ise yine ana karakterimiz Carrie Bradshaw başrolde. Ancak bu sefer ünlü bir gazeteci değil lisede okuyan bir öğrenciyi canlandırıyor. Yani ana karakterimiz şu an daha tanınmış bir yazar değil henüz liseyi bitirmeye çalışan ancak yine okulun gazetesinde bir köşesi bulunan bir öğrenci. Karakteri canlandıran oyuncu ise  AnnaSophia Robb olarak seçilmiş. Her ne kadar büyük bir merakla beklense de görünen o ki daha çok orta okul ve lise öğrencilerine hitap eden bir yapım olacak. Daha önce kitabı da çıkan ve tüm dünyada büyük bir beğeni toplayan yeni dizi, beyaz perdeye aktarılan 2 filmden sonra bu serinin fenomenlerini oldukça memnun edecek gözüküyor. Carrie Günlükleri adlı kitabın 3 ciltlik eserine ulaşmak için ise Kitapyurdu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yine İdefix.com adresini de ziyaret edebilir ve kitaba ulaşabilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda çekilen serinin iki farklı filmini de yine Kitapyurdu.com ve İdefix.com'dan Blu-ray ya da DVD şeklinde satın alabilir ve evde sinema keyfi yapabilirsiniz. 2013 yılının Ocak ayında gösterime girecek olan yeni dizi, şimdiden birçok kişiyi heyecanlandırmış gözüküyor. 

İndirim Kuponlarını Kaçırmayın!

Carrie Günlükleri adı altında çıkan kitapları okumak isteyenler ya da Sex and The City dizisinden sonra çekilen iki farklı sinema filmine ulaşmak isteyenler Kitapyurdu ve İdefix'de geçerli indirim kuponlarını kullanabilir. Bu sayede dilerseniz 2 sinema filmi ya da 3 ciltlik kitabı tek bir seferde çok daha uygun fiyatlar ödeyerek satın alabilir. Böylece diziden sonra ne olup bittiğini ve karakterlerin nasıl son halini aldığını da görebilir. Yeni çıkan diziyi izlemeye vakti olmayanlar ya da senaryoyu kitaptan takip etmek isteyenler ise 3 ciltlik esere ulaşabilir. İndirimlr.com'u ziyaret edip size sunulan indirim kuponlarını almayı ise sakın unutmayın!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kitapyurdu
  • idefix
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları