Kavak Yeller'in son bölümü

Kavak Yeller'in son bölümü Galeri

Kanal D'nin çok sevilen dizisi Kavak Yeller'in son bölümü İzmir'de çekildi.Seferihisar İlçesi'nin Sığacık Mahallesi'nde Kavak Yeller'in son bölümün sahnelleri tamamlandı. Oyuncular, çalışanlar, ve dizinin tüm yapımcıları Pinhani'nin konseriyle halka veda etti.

Kavak Yeller'in son bölümü için Pinhani konser verdi

5 bin kişinin katıldığı Teos Marina'da yapılan kokteyl'de tüm set ekibi Seferhisar halkına elveda dedi. Gerçekleşen bu konser'de eğlenceli anların yanı sıra duygusal dakikalar'da yaşandı. Kavak Yeller'in son bölümü için konser'de bulunanlar arasında Pelin Karhan, Aslı Enver, Dağhan Külegeç, İbrahim Kendirci, Sarp Apak, Gülen Karaman, Ferit Aktuğ, Ceren Moray, Lale Mansur, Vedat Erincin, Nil Günal, Emre Ertunç ve Pelin Orhuner gibi isimler'de yer aldı.

Oyuncular'ın resimlerini çekmek isteyen dizi hayranları aşırı izdiham ve ilgi yüzünden ünlü oyuncular ezilme tehlikesi geçirdi.
Kavak Yeller'in son bölümü veda partisinde set ekibine ve sanatçılara teşekkür madalyası'da verildi. Pelin Karahan (Aslı) madalya verilirken gözyaşlarına hakim olamada.

Konser esnası Teos Marina Müdürü Burak Köylübay set ekibine sürpriz bir havai fişek gösterisi sundu. Konser sonrası ise dizi ekibi ve oyuncular eğlenmeye Küçük Akkum Beach'de devam etti.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları