Teoman müziği bıraktı!!!!

Teoman müziği bıraktı!!!! Galeri

Teoman müziği bıraktığını kendi internet sitesinden açıkladı.
Peki neden Teoman müziği bıraktı?


Teoman kendi internet sitesinden yaptığı açıklamada, müziği bırakma kararını 1. 5 yıl önce aldığını söylüyor. Ancak bugüne kadar sakladığını belirtti ve müziğe veda etmesinin nedenlerini ise şöyle sözlerle açıkladı:

'Müziğin hayatındaki önemine rağmen hep olduğum kişi kalayım diye de çok uğraştım, çok çalıştım. Neyse, işte bu hayal artık beni tatmin etmiyor. Gizli tuttum kararımı, kimseye de söylemedim. Ama bir süredir kendime bakıyorum ve çok yorgunum. O yüzden pes diyorum. Böylece düzelmesi aslında çok uzun yıllar sürecek problemleri 1. 5 senelik bir intihar saldırısına dönüştürmeyeceğim', diye konuşma yaptı Teoman.Ayrıca Teoman müziği bıraktığına dahil şöyle bir yanıt verdi: 'Bu bir hüzün yazısı değil, bir rahatlama yazısıdır'

Müzik kariyerine 1986'da kurduğu Mirage adlı grupla başlayan Teoman Indians, Black Rose, Işığın Yansıması gruplarında çalıştı. Sanatçı ilksolo albümünü 1996'da çıkarttı ve 'Sus Konuşma', 'O', 'Bazı Yalanlar' ve 'Gemiler' gibi şarkılarıyla kısa sürede büyük bir başarıya imza attı. 'Paramparça', '17' ve 'İki Yabancı' gibi şarkıları ise zirvede bulunan klasikler arasında yerini aldı.
Ünlü sanatçı, internet sitesinden yaptığı açıklamada, 'Artık pes diyorum. Müziği bırakıyorum. 3 Eylül Berlin son konserimdir' dedi. Evet doğru Teoman müziği bıraktı.

'Teoman müziği bıraktı' haberi tüm hayranlarını bir yandan şaşkınlığa bir yandan da üzüntüye uğrattı...

Biraz Teoman hasreti gidermek isteyenler için: Teoman.com.tr

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları