Kim Milyoner Olmak İster?


Kim Milyoner Olmak İster? - Nasıl Başvurulur?

Kim Milyoner Olmak İster? - Nasıl Başvurulur?

Dünyanın en çok seyredilen bilgi yarışmalarından biri olan "Who wants to be a millionaire?" adlı yarışmanın Türkiye'ye uyarlanmış formatı olan ve bir dönem "Kim 500 Milyar İster?" ve "Kim 500 Bin İster?" adıyla da yayınlanan, efsane haline gelen yarışma ATV ekranlarında tekrar izleyicileriyle buluştu. Bununla birlikte başvurular da tabii ki katlanarak artmaya devam ediyor. "Kim Milyoner Olmak İster?" yarışmasına katılmak için buraya tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster? - Yenilikler ve Başvuru Formu

Kenan Işık sunumuyla yayınlanan popüler bilgi yarışması "Kim Milyoner Olmak İster?" adlı yarışmada birtakım değişikliklere gidilmiş. Bunlardan en önemlileri yarışmaya dinanizm kazandırılması amacıyla zaman kısıtlamasının getirilmiş olması. İlk 2 soruda yarışmacıya verilen süre 15 saniye iken, diğer 5 soruda ise yarışmacının cevap vermesi gereken süre 45 saniye olarak belirlenmiş. Ayrıca yarışmadaki joker sayısı 3'te 4' çıkarılmış. Yarışmacı 7. soru barajını geçtikten sonra "çifte cevap" adında bir joker daha kazanıyor.

Yarışmaya başvurmak çok kolay. ATV'nin sitesinde yer verilen "Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu"nu doldurup gönderince yarışmaya online olarak başvurmuş oluyorsunuz. Önceki yarışma programları "Kim 500 Milyar İster?" ve "Kim 500 Bin İster?" adlı yarışmalara katılamadıysanız şimdi başvurunun tam sırası.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları