Adana Müzik Merkezi'nde Gitar Kursu

Gitar öğrenmeyi benim yaptığım gibi hep başka baharlara ve yazlara erteleyenlerden misinizdir, bilemem. Fakat Adana Müzik Merkezi'nin Grupfoni aracılığıyla sunduğu gitar kursu fırsatını görünce, Adanalılar için, o yaz belki de bu yaz olabilir. Gerçi yukarıda paylaşmış olduğum videodaki Dominic Frasca'nın performansını görünce insanın şevki kaçmıyor değil ama "gitar öğrenmek istiyorum" diyen herkes sonuçta bi' yerden başlamalı, değil mi?


Adana Müzik Merkezi Gitar Kursu - 'Gitar Öğrenmek İstiyorum'

Adana Müzik Merkezi Gitar Kursu - 'Gitar Öğrenmek İstiyorum'

"Gitar öğrenmek istiyorum!" diyen herkesin başlangıç noktası profesyonel kişiler eşliğinde bir kursta bu işe başlaması taraftarıyım. Kursa gitmeden gitar öğrenmeye çalışmanın büyük bir hata olduğunu gitar çalmayı öğrenemeyerek anladım. Tabii çok büyük emek vererek kendi kendinize öğrenmeniz de mümkün, fakat gitar kursu bu süreci oldukça hızlandırmakta ve kolaylaştırmakta. Grupfoni aracılığıyla Adana Müzik Merkezi tarafından sunulan 1 aylık indirimli kurs fırsatıyla gitar çalmayı öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Nasıl Yararlanılır?

Bu fırsattan yararlanabilmeniz için rezervasyon yaptırmanız gerekmekte. Rezervasyon yaptırmak için aramanız gereken telefon numaraları ise: 322 457 50 60 / 530 528 00 22. Grupfoni üzerinden fırsatı satın alınca gerçekleşen prosedürü ise buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Grupfoni
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları