Adidas 2011 - Adidas Ayakkabı- Ayakkabı Markaları

Adidas 2011 - Adidas Ayakkabı- Ayakkabı Markaları Galeri

Spor ayakkabı denilince ayakkabı markalarından ilk akla gelen Adidas ayakkabıdır. Ayrıca Adidas sadece ayakkabı üreten bir firma olmamasına rağmen de Adidas denilince akla ilk gelen şey de ayakkabıdır. Kurulduğu günden bu yana yaklaşık bir yüzyıldır hizmet veren Adidas ayakkabı, diğer ayakkabı markalarından sıyrılıp zirveye oturmayı başarmıştır.

Adidas 2011 ilkbahar/yaz dönemi için, “Climacool Ride Shoes” serisi adını verdiği en yeni model spor ayakkabılarını tanıttı. Sadece ünlü sporcuların değil bir çok ünlü sanatçının da tercihi olan Adidas 2011 yılında da kadın ve erkek için en trend modellerini sundu. Bu yıl da yeni kreasyonları ile müşterilerini sevindiren Adidas ayakkabıları sağlamlığı ve kalitesi ile her zaman en üst sıralarda yer alıyor.

Ayrıca bildiğimiz üzere son iki yılın en moda ürünleri arasında saydığımız yağmur çizmeleri, bir çok ayakkabı markalarının koleksiyonlarında yer aldı. Adidas da, Adidas 2011 sonbahar/kış sezonu için bu alanda yatırım yapıp çoğunlukla düz modellerden oluşan ve çeşitliliğin de fazla olmadığı ancak altında kendi imzasının bulunduğu yağmur çizmelerine koleksiyonunda yer verdi. Yeni sezonda adidas ayakkabı koleksiyonunda yer alacak olan bu çizme modelleri ; beyaz, sarı, mavi, siyah, yeşil renklerde tasarlanmış.

Adidas Ayakkabı Modelleri

Bu yıl Adidas ayakkabı koleksiyonunda göze çarpanlar aslında Adidas'ta daha önce görmeye alışık olmadığımız klasik düz t-shirt modellerinin düğmelerle olan kombinasyonu... Adidas 2011 Yaz sezonu için ürettiği bikini ve mayolarda da kendi klasik tarzını yeni kreasyonlarla kombine ederek çizgisini korumaya devam ediyor. Mavi, Beyaz, Yeşil, Kırmızı ve Pembenin daha fazla tercih edildiği alternatifleriyle Adidas 2011'de plajlarda yine fırtına estirecek. Bayanlar için ürettiği plaj çanta ve terlikleriyle bayanların da gönlünü fethediyor. Tüm adidas ayakkabılarını ve Adidas 2011 koleksiyonlarını görüntüleyebilmek için Adidas'ın resmi sitesine bağlanabilir ayrıca en güncel Adidas haberlerini ve modellerini de burada bulabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Moda ›