Şans Bilekliği Şans Getirmese de İyi Hissettiriyor! Bu da Bir Şans!

Galeri

Türkiye'de şans bilekliğinin geçmişi oldukça eskiye dayanıyor. Mutlaka hatırlayanlar olacaktır ki gazetelerin kupon ile televizyon, kitap, müzik seti gibi eşyalar dağıttığı dönemde Türkiye gazetesi de bir dönemler bu ürünü kupon karşılığı okuyucuları ile buluşturmuştu. Özellikle "Stresi azaltıyor" ibaresi de eklendiğinde Türkiye'de oldukça fazla kişi bu ürünü almak için gazeteye abonman olmuştu. Bu tarz ürünler tabii ki her ne kadar şans getirmese de mutlaka insanda ufakta olsa olumlu bir etki bırakıyor. Özellikle kadınlar için bu ürün son derece şık bir aksesuara da dönüşebiliyor.

Şık Tasarımlar ile Aynı Zamanda Güzel Bir Aksesuar!

Şık Tasarımlar ile Aynı Zamanda Güzel Bir Aksesuar!

Şans bileklikleri özellikle son yıllarda çok daha şık bir tasarım ile üretiliyor. Sizin için uğurlu olduğuna inandığınız bir ürün ya da bir eşyanın olması son derece normal. Bu tarz ufak detaylar hayatı çok daha güzelleştirebiliyor. Öyle ki İskoçya'da çıktığı ilk maçta çok iyi oynayan bir futbolcu, uğur getirdiğine inandığı için kariyeri boyunca giydiği çorapları yıkamamış ve her maç giymiştir. Çorabın ne kadar kötü koktuğunu düşünebiliyor musunuz? Sevgilinize ya da eşinize veya anne, baba ve arkadaşlarınıza hediye etmek için oldukça güzel ve şık bir aksesuar ürünü olan bu ürüne ulaşmak için sanal alışveriş sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Örnek verecek olursak HepsiBurada.com'da gümüş ya da altından oluşan birbirinden güzel tasarımlar bulunuyor. Bütçeniz çok daha iyiyse ve unutulmayacak bir hediye sunmak istiyorsanız pırlantalar ile süslü bir kolye de sizi bekliyor. Bu tarz bir hediye almak istiyorsanız ve bütçenizi daha düşük tutuyorsanız eğer o zaman size gümüş ve altın kaplama ya da incik boncuk gibi süslerle kaplı güzel bir bileklik ya da kolye satın alma şansı bekliyor. Özellikle son yıllarda aksesuar alanında faaliyet gösteren birçok firma, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi Türkiye liginin üç büyük takımı için özel tasarımlar yapıyor. Böylece maça giden kadın ve erkek taraflar da şans getirmesi için bu ürünlere yöneliyor. Sarı-Lacivert, Siyah-Beyaz ve Sarı-Kırmızı renklere sahip bu bileklikler ile maç izlemek çok daha keyifli ve heyecanlı. Kadın ve erkeklere özel tasarımlar arasından eminiz ki mutlaka size hitap eden bir şans bilekliği ortaya çıkacaktır.

Hem Erkek Hem Kadınlar İçin!

Her ne kadar şans getirdiğine inanmasak da bu tarz küçük ve eğlenceli şeyler hayata daha fazla renk katıyor. Sevdiklerinize hediye etmek için oldukça iyi bir seçim de olabilir. Bu tarz eğlenceli bir ürün arıyorsanız internette sizi birçok fırsat bekliyor. Birçok alışveriş sitesinde bu tarz hediyelik ürünleri bulabilir ve indirim kuponları ile çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Bu sayede bütçenizi biraz daha aşabilir ya da kısabilirsiniz. Birbirinden şık ve farklı tasarımlara sahip olan bu ürünler, sadece kadın değil erkekler için de bulunuyor. Fala inanmayan ama falsız da kalmayanlar, birbirinden renkli ve şık şans bilekliklerine bayılacak!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Bileklikler ›