Hermes de Artık Tumblr'da! Ünlü Marka Tumblr Sayfasını Tanıttı!

hermes tumblr Galeri

Dünyanın en ünlü moda markaları arasında yer alan Hermes, sosyal medya hesapları arasına Tumblr'yi de kattı. Ünlü moda devi, birbirinden şık koleksiyonlarına ait resimleri artık Tumblr.com'da bulunan hesabından kendisini takip edenlerle paylaşacak. Modayı Hermes ile yakından takip etmek isteyenler artık yeni sosyal ağından en yeni ve en güzel koleksiyonlarına ait resimle çok çabuk ve kolayca ulaşabilir. Oldukça şık bir tasarıma sahip sayfada neler yok ki? Markanın geçmişi hakkında bilgilere, markaya ait en yeni koleksiyonların resimlerine ve kampanyalar hakkında bilgilere de taze taze ulaşma şansınız var.

Ünlü Moda Devi Hermes Artık Tumblr.com Hesabıyla Karşınızda!

Ünlü Moda Devi Hermes Artık Tumblr.com Hesabıyla Karşınızda!

Hermes, 1938 yılında Fransa'da kuruluş bir hazır giyim markasıdır. Ünlü marka her yıl kendini geliştirmiş ve koleksiyonlarına birçok aksesuar ve hazır giyim ürünlerini de eklemeyi ihmal etmemiş. Her yıl sonbahar-kış ve ilkbahar-yaz koleksiyonları ile modanın nabzını tutan ünlü marka, kozmetik dahil olmak üzere birçok alanda kendini gösteriyor. Ünlü markanın birbirinden güzel koleksiyonlarına ait resimlere ulaşmak için ise artık yapmanız gereken tek şey Tumblr sayfasını ziyaret etmek. Kendini yakından takip edenlere sunduğu bu hoş sürpriz sadece görsellik ile bitmiyor en yeni kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Tumblr Sosyal hesabını bütün kullanıcılara açık tutan firma, resimleri ya da kampanyaları kendi arkadaşlarınıza Twitter, Facebook gibi sosyal hesaplarla duyurma şansını da size sunuyor. Siteyi ziyaret eden erkekler özellikle Hermes marka saatlerine hayran kalabilir bizden söylemesi. Muhteşem derecede iyi bir tasarıma sahip saatler, klasik ve spor elbise ile inanılmaz bir uyum gösteriyor. Erkekler için olduğu gibi kadınlar için dikkat çeken ise son derece eğlenceli ve şık tasarıma sahip aksesuar ürünleri. Ünlü marka saat, parfüm, giyim, aksesuar gibi birçok alanda sizin karşınıza çıkıyor. İşini bu kadar iyi yapması da tabii ki her yıl koleksiyonlarını merakla bekleyenleri sevindiriyor. Artık koleksiyon resimlerine nereden ulaşırım diye düşünmenize gerek yok. Hermes, artık Tumblr ile karşınıza çıkıyor ve sizi en yeni ve güncel koleksiyonların yanı sıra kampanyalar ile başbaşa bırakıyor.

İndirim Kuponlarını Sakın Kaçırmayın!

Hermes markasına ait kozmetik ürünlere ulaşmak için Mizu.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Mizu.com, kadın ve erkeklere özel farklı miligram seçenekleri ile karşınıza çıkıyor. Oldukça iddialı bir şekilde kozmetik sektörüne giriş yapan Mizu bu yıl bize sunduğu fiyatlar ile ilgi çekiyor. Aynı zamanda Trendyol.com, Markapon.com ve Markafoni.com gibi fırsat sitelerini ziyaret edenler yine ünlü moda markasına ait aksesuar ve koleksiyonlara ulaşabilir. Erkeklerin büyük beğenisini kazanan koleksiyonların kadınların şıklığına şıklık katacak özel kombinler tamamlayacak. Fırsat sitelerini ziyaret etmenizi ziyaret ediyoruz zira kısa bir süre karşınıza çıkan bu fırsatları kaçırabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek indirim kuponlarına ulaşabileceğiniz de unutmayın. Ayrıca indirim kuponu ve hediye çekini arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve farklı alışverişlerde birden fazla şekilde kullanabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markapon
  • Trendyol
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Moda ›