Ramazan'da Gnctrkcll'liler Açık Hava Sinema Festivalinde Ayrıcalıklı

Ramazan'da Gnctrkcll'liler Açık Hava Sinema Festivalinde Ayrıcalıklı Galeri

Ramazan ayı geldi, havalar çok sıcak... Ancak yine de bu ramazan çok renkli olacağa benziyor. Her ne kadar oruç süresi bu yıl on altı saate yaklaşmış olsa da ramazan ayının yaz aylarına denk gelmesi de avantaj olarak kullanılabilir. Açık hava aktiviteleri de bunlardan birisi!
Ramazan ayı boyunca farklı aktivitelere katılabilirsiniz. Bunlardan biri de sinema! Sinema açık havada olursa bir başka... Hele de gnctrkcll'li iseniz o zaman Boğaz'daki Açık Hava Sinema Festivalini kaçırmayın!


Gnctrkcll'liler için bir bilet alana bir bilet bedava!


İki yıldan beri ramazan boyunca Turkcell Kuruçeşme Arena'da düzenlenen bu festival İstanbullularla bu yıl da buluşuyor. Ayrıca gnctrkcll kullanıcısı olmayanlar sinema için 15 TL öderken, gnctrkcll'liler ise kendilerine çok özel indirimler sunulan bu festivalde iki bilet için sadece 10 TL ödüyor! GençTurkcell’liler 28 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya boyunca Turkcell Kuruçeşme Arena’da yazlık sinema keyfi yaşayacak. Püfür püfür esen boğaz havasıyla hem film izleyip eğlenceli oyunlar oynayacak hem de sürpriz hediyeler kazanacak.

Gnctrkcll'liler için bedava t-shirt ve sürprizler!


Turkcell Kuruçeşme Arena'nın kapılarını gnctrkcll'lilere 2 saat önceden açıyor! Bu iki saatlik dilim içerisinde gnçtrkcll'lileri eğlendirecek, onlara sürpriz hediyeler kazandıracak aktiviteler gerçekleşiyor. 21.00 da başlayacak olan filmden önceki bu iki saatlik zaman içerisinde bu festivale Facebook üzerinden katılımı gerçekleştirenler ise hemen bir hediye t-shirt kazanıyor. Ayrıca gençler için düzenlenen yarışmalar da mevcut! Gnctrkcll'lılerin hem sinema bilgisini hem de yeteneklerini sınayan Film Kulağı, Artizim, Film Bill, Kafa Sesi isimli yarışmalar düzenleniyor.
Bu yaz sinema keyfi GençTurkcell’liler için bambaşka olacak! Ayrıntılı bilgi burada gnctrkcll.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları