Kıvanç seni yemeğe davet ediyor

Kıvanç seni yemeğe davet ediyor Galeri

Yedigün'ün Facebook üzerinden düzenlediği yarışma ile Kıvanç Tatlıtuğ hayranları onunla yemek yeme şansını kazanıyorlar. Kıvanç seni yemeğe davet ediyor adlı yarışmadaki soruları doğru cevaplayan şanslı 5 kişi, Kıvanç Tatlıtuğ'a yemek yapacak.Yedigün'ün yeni yüzü olan ve yaz boyunca Yedigün Limonetto Çeşme Rüzgarı ve Yedigün Bodrum Mandalinası reklamlarıyla boy gösteren Kıvanç Tatlıtuğ yeni bir kampanya ile karşımızda. Ve böylelikle Tatlıtuğ hayranları için yeni bir fırsat doğmuş oldu. Yedigün Facebook sayfasında Kıvanç seni yemeğe davet ediyor isimli proje'de sorulara doğru cevap veren 5 Tatlıtuğ hayranı, ünlü sanatçıya yemek yapma zevkini yaşayacaklar. Kolay olmayan bu sorular Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte hazırlandı ve her yarışmacı testte kendisine çıkacak olan 20 soruyu cevaplandırması gerekiyor. Herkes yarışmaya ancak bir kere katılabiliyor ve bu yüzden sorulara çok dikkatli cevap verilmesi öneriliyor.

Kıvanç seni yemeğe davet ediyor YARIŞMAYA KATILMAK isteyenler: Yedigün/FacebookAyrıca Kıvanç seni yemeğe davet ediyor yarışması için yapılması gerekenler:

27 Temmuz ve 31 Ağustos 2011 tarihleri arasında önce Facebook Yedigün sayfasını beğenmeniz gerekiyor. Ardından Kıvanç seni yemeğe davet ediyor adlı yarışmaya katılıp ve tüm soruları doğru cevaplamanız gerek. Tüm soruları doğru yanıtlayan yarışmacılar arasında çekiliş yapılıp ve 5 şanslı kişi bulunacak. Bu 5 kişi Kıvanç Tatlıtuğ ile tanışma fırsatını yakalayıp ve kendi elleriyle pişirdikleri yemekleri sanatçıyla birlikte yemeleri mümkün olacak. Bu yemek ise Mama'da gerçekleşecek. Tüm Yedigün ve Kıvanç Tatlıtuğ sevenlere yarışma şu andan itibaren açıktır ve sonunda kazananlar Kıvanç Tatlıtuğ'la farklı bir gün geçirme hayalleri gerçek oluyor...

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları