Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı ve Ümit Benan işbirliği!

Umit Benan Galeri

Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı  (TAP), yürütmekte olduğu çalışmalara canlılık katmak ve daha fazla dikkat çekmek için dünyanın önemli tasarımcıları arasında gösterilen Ümit Benan ile ortak bir projeye imza attı. Ana düşünce olarak "Özgürlük" temasını elan koleksiyonun tüm gelirleri ise TAP Vakfı tarafından kız çocuklarının eğitimi için oluşturulan projelerde kullanılacak. Koleksiyona ulaşmak ve bir parça ürün satın alarak sizde bu eğitim projesinde yer almak istiyorsanız, Beymen ve Haremlique markalarına ait mağazaları ziyaret etmeniz yeterli.

Ümit Benan'dan Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı'na Özel Koleksiyon!

Ümit Benan'dan Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı'na Özel Koleksiyon!

Ümit Benan tarafından düzenlenen özel koleksiyon, geçtiğimiz günlerde Rahmi Koç Müzesi'nde özel bir davet ile tanıtıldı. Geceye ise Türkiye'nin ünlü simaları ve iş adamları katıldı. Moda ve sanat dünyasının ünlü simalarının katıldığı gecede Ümit  Benan'ın tasarladığı şemsiye, şal ve çantadan oluşan özel koleksiyon tanıtıldı. Bildiğiniz gibi Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı tam 28 yıldır Türkiye'de özellikle kadınların olmak üzere gençlerin ihtiyaçları konusunda çeşitli projelere imza atıyor ve özel eğitimler düzenliyor. Vakfın başkanı olan Caroline Koç, bu özel koleksiyonun hazırlanmasında ve tanıtılmasında başrol oynadı. Ümit Benan'ın seçtiği "Özgürlük" teması da oldukça ilgi çekici. Dünyaca ünlü tasarımcı, şemsiyenin insanları yağmurdan koruduğunu ve bu yüzden koleksiyonuna eklediğini belirtti. Aynı durum şal ve çanta içinde geçerli. Şal insanı soğuktan korurken çantanın ise kişinin kendi kimliğini koruduğundan bahsetti. Bu yüzden özel olarak sadece bu üç parçaya yer verdiği ve koleksiyonun bu yüzden üç parçadan oluştuğunu söyledi. Koleksiyona göz attığımız zaman ise ünlü tasarımcı yine işinin hakkını vermiş gibi duruyor. Son derece kibar ve şık çizgiler koleksiyona renk katmış. Koleksiyonda kullanılan kelebek figürü ise yine özgürlük temasının bir başka anlatım biçimi. TAP Yönetim Başkanı Caroline Koç, yaptığı açıklama da ise Türkiye'nin kanayan yarasından bahsetti. Kız çocuklarının eğitiminde harcanacak bütçe ile kadınların kendilerini korumasını ve son zamanlarda artan kadın cinayetlerinin de azalmasını umduğunu söyledi. 

Umit Benan Koleksiyonlarında İndirim Çekiniz Hazır!

Ümit Benan tarafından hazırlanan ve Özgürlük temasının işlendiği koleksiyona ulaşmak için şu an sadece Beymen ve Haremlique mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yakın zamanda fırsat sitelerinde ve markanın kendi mağazasında da bu ürünlere ulaşmak mümkün. Şık tasarımlar ve ince göz zevkini iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Unutmayın ki satın aldığınız her ürünün geliri kız çocuklarının eğitimi için harcanacaktır. Çorbada benim de tuzum olsun diyorsanız siz de bu koleksiyona ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. İnternete özel fırsatları yakalamak için ise sitemizi ziyaret edebilir ve koleksiyonun satıldığı siteye uygun bir fırsat koduna bakabilirsiniz. Bu sayede çok daha uygun bir fiyata koleksiyona sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra ünlü moda markalarına ait tasarımların sunulduğu alışveriş sitelerine özel indirim çekleri yine sizi burada bekliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Beymen
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Moda ›