Neşe i Muhabbet

Neşe i Muhabbet Galeri

Bülent Ersoy, Muazzez Abacı ve Adnan Şenses İLK KEZ aynı sahne'de...Türk Sanat Müziği'nin üç dev ismi, Bülent Ersoy, Muazzez Abacı ve Adnan Şenses ilk kez bir arada sahneye çıkacaklar. Neşe i Muhabbet adlı konser'de sanatçılar İzmir'de beraber olacaklar. Neşe i Muhabbet konseri 18 Ağustos Perşembe akşamı İzmir Fuar Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleşecek.

Bülent Ersoy, Muazzes Abacı ve Adnan Şenses konser için çok heyecanlı olduklarını söylerken üç dev isim konserle ilgili konuştu...

Bulent Ersoy şöyle bir yanıt verdi: Neşe i Muhabbet konseri Türk musiki tarihine altın harflerle yazılacak bir birliktelik olacağını belirtiyor. Ayrıca proje onu çok heyecanlandırdığını itiraf ediyor. İzmirliler'e muhteşem bir repertuvar hazırladıklarını söylüyor ve Sahne şovları ve sesimiz ile İzmir Fuarı'nı yıkacağız dedi.

Muazzez Abacı ise şu şekil cevap verdi: Bu konserler serisi için kampa girdim diye açıklama yaptı. Ayrıca çok büyük sürprizleri olduğunu ve kendisi inanılmaz heyecanlı olduğunu dile getiriyor.

Adnan Şenses: Uzun zamandır sahne almıyordum dedi ve bu birliktelik, onu çok mutlu ettiğini belirtiyor. İzmirliler coşup, yerlerinde duramayacaklar.

BİLETİX Konser biletleri için tıklayın...

İzmir Fuar Açıkhava Tiyatrosu 18 Ağustos Perşembe günü saat 21:30 da Türk Sanat Müziğinin üç devini ilk defa bir arada ağırlıyor.Neşe i Muhabbet konserinde Bülent Ersoy, Muazzes Abacı ve Adnan Şenses birlikte Türk Sanat Müziğinin ölümsüz eserlerini hem söyleyerek hem de oynayarak bir şova imza atacaklar. Tiyatral havada gerçekleşecek olan bu alaturka Neşe i Muhabbet gösteride Türk Müziği sevenler unutulmaz bir gece yaşayacaklar.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları