Selülit Tedavisi – Kavitasyon – Micro Plus

Selülit Tedavisi – Kavitasyon – Micro Plus Galeri

Selülit tedavisinde %90'lara varan indirimler!
Bayanlar yaz ayları geldi! Yoksa siz de selülit problemi olanlardan biri misiniz? Selülitleriniz ile tek başınıza başa çıkamıyor musunuz? Uzman bir yardıma mı ihtiyacınız var? Hem selülitlerinizden kurtulup hem de bölgesel incelme ile kilo vererek yazlık elbiselerinizin ve bikinilerinizin içerisinde daha çekici olabilirsiniz. Bunun için de evde oturup selülitlerinizden kurtulmak için mucize beklemeyin ve hemen harekete geçin. Size istediğiniz görünümü kazanmanızda yardımcı olacak selülit tedavisi yöntemlerine başvurun ve vücudunuzun nasıl göründüğünün öz güveninizi kırmasına artık izin vermeyin. O zaman sizi selülit hakkında ve selülit tedavisi yöntemleri olan kavitasyon ve micro plus hakkında bilgilendirelim.

Selülit nedir?

Selülit, kısaca hormonal ve dolaşım bozukluğundan kaynaklanan bir dengesizliğin sonucu oluşan ancak tedavisi mümkün olan bir deri hastalığıdır.

Kavitasyon nedir?

Kavitasyon, ses dalgaları ile çalışan selülit tedavisinde kullanılan en etkili yöntemlerden biridir. Bu ses dalgaları, yağ dokusundaki hücrede basıncın değiştirilerek yağın sıvılaştırılması ve depo yağların yapısının bozulması için kullanılır. Amaç açığa çıkan yağ asitlerinin ve yağ hücrelerinin lenf yolları ile uzaklaştırılmasıdır.

Micro Plus nedir?

Micro Plus, micro ve galvanik akımlarla sorunlu bölgedeki kasların uyarılması esasına dayanan ve selülit tedavisinde kullanılan diğer bir etkili yöntemdir. Bu yöntemle kasılan kas, duyduğu enerji ihtiyacını karşılamak için çevre yağ dokularını kullanır. Böylece cilt pürüzsüzleşir ve sıkılaşır.
Bu ve bu gibi yöntemlerden ayrıca diğer güzellik ve sağlık yöntemlerinden yararlanın. Selülit tedavisinde son teknoloji yöntemleri olan kavitasyon ve micro plus'ın aynı pakette sunulduğu ya da farklı yöntemler ile kombine edildiği bu fırsatları kaçırmayın ve selülitlerinize siz de elveda deyin! Bu yöntemleri uzman bir şekilde uygulayan merkezlerin dönem dönem sunduğu ve sınırlı olan fırsatlardan faydalanın!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Sağlık & Güzellik ›