Yat fuarı Istanbul

Yat fuarı Istanbul Galeri
Yat fuarı Avrasya Boat Show 2011 Istanbul'da


Tükiye'nin en çok beklenen ve görkemli olan yat fuarı Avrasya Boat Show 12-20 Şubat 2011 tarihlerinde kapılarını açıyor!


Dünyanın ikinci büyük ve Türkiye'nin ise en büyük fuarı Avrasya Boat Show'u 7 salonda toplam 75 bin m2 alanda en lüks tekneleri bir araya getiriyor! Türkiye'den ve yurtdışından gelen şirket sayısı neredeyse 500'ü geçiyor ve Avrasya Boat Show'u 2011 medyanın ve ziyaretçilerin ilgisine göre yaklaşık 130.000 kişi fuara bekleniyor! Fuarda denizcilik sektörüyle ilgili hemen her türlü ürün sunulacak! Yat, yelkenli, tekne ve denizcilik fırmaları, imalatçılar, ithalatçılar, malzeme ve ekipman üreticiler gibi fırmalar bekleniyor!


Fuardaki en zengin yat


Bu fuarda en pahalı olan ve gerçekten bir saray gibi görünen 2,9 milyon sterlin değerindeki ingiliz yatdır! Göz kamaştırıcı Prenses adlı yat 24 metre uzunluğuna sahiptir ve dört kabin, dört banyo ve dört tuvaleti ile farkını belli ediyor!


Fuar katılımcılar bu sene 250 milyon euro'luk satış beklerken geçen yıl türk yat ve tekne endüstrisi 700 milyon euro değerinde yurtdışına satış yaptı!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları