Pembepapyon.com Mutlu Anlarınızda Yanınızda!

Pembepapyon.com Mutlu Anlarınızda Yanınızda! Galeri

İndirimlr'in emekleme sürecinde bizlere, daha iyi olma yolunda, yardımcı olan birçok değerli destekçimizden biri de Seda Sümer Sonbahar. E, şimdi sıra bizde! Karşınızda:

Sevgili Seda Hanım Pembepapyon.com adlı bir e-ticaret projesinin yaratıcısı ve işletmecisi. Peki nedir Pembepapyon.com? İsterseniz bu konuda bizi Seda Hanım aydınlatsın:

"www.pembepapyon.com düğün hazırlıkları döneminizde sizin istekleriniz ve hayallerinizi gercekleştirmek üzere kurulmuş bir site. Kına gecesi, nişan, gelin hamamı, düğün, nikah şekeri, davetiye, baby shower ürünleri... Hepsi Pembe Papyon'da!

Bu sitenin farkı , organizasyonlarında farklı şeyler yapmak isteyenlere özel olması. "Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim" sloganını benimsemiş ekip, gelin ve damatların düğün, nişan ve kına gecesi davetlerini unutulmaz davetlere dönüştürmeyi ilke edinmiş. İster davetiye, ister nikah şekeri, isterseniz de düğün organizasyonunuzun süslemesi... Siz ne isterseniz, sizin için gerçekleştirmeye hazır ve en az sizin kadar heyecanlı bir ekip, bir tık ötenizde!"

Davetiye, Nikah Şekeri, Düğün Organizasyon Süsleme: Pembepapyon.com!

Seda Hanım'ın işletmekte olduğu Pembepapyon.com çiftlerin hayatını oldukça kolaylaştıracak türde hizmet ve ürünleri ile bakılmadan geçilmemesi gereken siteler arasında yer alıyor. Ayrıca Pempe Papyon 128 bit SSL Güvenlik ile güvenli bir şekilde, evinizin konforunda online alışveriş yapmanızı sağlıyor.

"Düğün & Nişan, Nikah Şekeri, Davetiye, Kına Gecesi & Bekarlığa Veda, Gelin Hamamı, Bebek Geldi & Baby Shower, ve Özel Hediye"  kategorileri altında sıralanmış olan onlarca ürün tüketicinin beğenisine sunulmuş durumda. Bu başarılı siteyi ziyaret etmek ve akabinde güvenli bir şekilde alışveriş yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları