Sibel Can Nossa Costa'da

Sibel Can Nossa Costa'da Galeri

Sibel Can hayranları ile buluşuyor...Denizin üzerinde, mükemmel bir manzarayla birlikte Sibel Can Nossa Costa'da şarkılarını söylerken sizde dinlemek istermisiniz? Lezzetli menünülerle Sibel Can'la Nossa Costa'da keyif yapma şansını kaçırmayın o zaman...

Sibel Can Nossa Costa'da 29 Temmuz Cuma gecesi özel program'ı ile sizlere mükemmel bir akşam yaşatmaya hazır!Nossa Costa

Yüksek standartlarıyla ve dünya mutfağından oluşan farklı lezzetler Nossa Costa'da profesyonel olarak sunulmaktadır. İstanbul’un gürültüsünden uzak kalma fırsatını ve keyifle size sunulan hizmeti bu eşsiz mekanda yaşamanız mümkün olacaktır. Sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçirmek için en uygun fırsatı Sibel Can Nossa Costa'dayı kaçırmayın.

Nossa Costa ayrıca misafirlerine 360 derecelik görüş alanı sağlıyor çok özel yapısı sayesinde özel davetlerinizi ve organizasyonlarınızı rüya gibi bir deneyime dönüştürme imkanını sunuyor.

Düğün ve davetleriniz için unutulmaz bir location arıyorsanız Nossa Costa ile tam doğru adresin yolundasınız. Böylece sevdiklerinizle beraber dillere destan oluçak anlar yaşamanız mümkündür. Nossa Costa 450 kişilik havuz başına, 150 kişilik A la carte bölümüne ve 40 kişilik toplantı salonunua sahiptir.

Nossa Costa’da kaliteli hizmeti ve eşsiz bir lezzet deneyimini yaşamak için yarınki Sibel Can Nossa Costa eğlenceli fırsatını sakın kaçırmayın.

Sibel Can

1970 doğumlu Sibel Can ilk albümünü 1987 yılında Kervan Plak sayesinde çıkarttı. Bugüne kadar 18 albüm çıkaran Sibel Can zirvedeki parçaları ile büyük başarıya ulaştı. Kariyerinin başında dansözlük yapan Sibel Can Maksim Gazinos'unda 17 yaşındayken assolist olarak çalışmaya başladı. Sibel Can'ın yaşı küçük olduğu için Maksim Gazinos'unu kapatma kararı alınmıştı, yalnız güzel şarkıcının yaşını büyüterek buna engel olunmuştu. Bügün ise Sibel Can sanat camiasında şarkıcılık, televizyon ve sinema oyunculuğun yanı sıra sunuculuk da yapmaktadır.


Sibel Can Nossa Costa indirimli biletler

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları