Serdar Ortaç True Blue

Serdar Ortaç True Blue Galeri


29 Temmuz'da Serdar Ortaç True Blue sahnesinde sizlerle...
Anadolu Yakası’nın açıkhava konser merkezi olan True Blue, bu yaz Türkiye’nin önde gelen sanatçılarını ağırlıyor. Serdar Ortaç True Blue sahnesinde bu kez yer alacak isimlerinden biri ve 29 Temmuz akşamı muhteşem performansıyla sevenleri ile buluşacak.

Her konseri dolup taşan, pop müziğin kralı Serdar Ortaç True Blue sahnesinde'de hayranları ile keyifli anlar yaşayacak ve dillere marş olan şarkılarla dinleyicileri coşturacak. Serdar Ortaç yeni Gold 2011 albümü ile 29 Temmuz’da sahne alacak ve hayranları şimdiden sabırsızlıkla o anı bekliyor ve kendisi sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Serdar Ortaç True Blue sahnesinin kapı açılışı ise yarın akşam saat 20.00 de.

Serdar Ortaç


1970 doğumlu olan Serdar Ortaç sadece kendi albümleri ile deği diğer sanatçılara verdiği şarkılarıyla da 15 yıldır müzik gündeminde kendisi Beste Fabrikası olarak biliniyor. Şimdiye kadar verdiği bestelerle çıkışa geçmesine yardımcı olduğu sanatçılar arasında Sibel Can, Hülya Avşar ve Ebru Gündeş gibi önemli isimler'de bulunuyor. Eylül 1994'te Serdar Ortaç ilk albümü 'Aşk için' ile müzik dünyasına merhaba dedi ve 'Karabiberim' adlı şarkısıyla gündeme geldi. Herkesin dillinde olan bu şarkı, Serdar Ortaç'ın büyük kariyerini başlatmış oldu. 'Aşk için' adlı albümünde ünlü müzik adamı Özkan Turgay'la çalışmış Serdar Ortaç ve 'Değmez' ve 'Hadi Git' gibi şarkılar da Türkiye'de çok sevildi. Listelerde üst sıralara yükselen Serdar Ortaç bugüne kadar çok büyük başarıya ulaştı.

Böylece Serdar Ortaç True Blue sahnesinde yarın akşam 29 Temmuz'da saat 20.00 de sizleri bekliyor...


Serdar Ortaç konser biletleri indirmli burada


Biletix Konser biletleri

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları