Hilton Dalaman Resort Beyaz Geceler

Hilton Dalaman Resort Beyaz Geceler Galeri

Muğla'nın Ortaca İlçesi'ne bağlı Sarıgerme Köyü'ndeki Hilton Dalaman Resort & SPA'da 'Beyaz Geceler' başladı.
30 metrelik kırmızı halıdan yürüyerek ve tamamen beyaz giyinen konuklar, gecenin yapılacağı Vela Bar'a geldi. Otelin genel müdürü Geylan Dursunoğlu, geceye katılan İstanbul sosyetesinin ünlü isimlerini kapıda karşıladı. Ünlüler arasında Niso- Yeşim Adato, Chiristine- Saul Salfati, Julia- Josef Fahri, Müge- Korosh Farazad, Khan Saşha, Mine Gündoğdu, Yeşim Demet, Hüseyin Erdem Mısırlı, Emre Eser, Sinem Atagül, Yener Dürdane Sim, İsmail Savaş Yener gibi isimler bulundu.

Hilton Dalaman Resort Beyaz Geceler, ünlü Rus balet Nico ve dansçı kızların gösterisiyle başladı. Genç ziyaretciler 16 yaşından itibaren geceye katılmaları mümkün oldu! İstanbul'daki Babistt Bar'ın işletmeciliğini de yapan ünlü DJ Cüneyt Kurt, çaldığı birbirinden güzel parçalarla geceye bütün katılanları coşturdu. DJ Kurt yine muhteşem performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Basına beş dakika görüntü alma izni verildi ve Hilton Dalaman Resort Beyaz Geceler, sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

Geylan Dursunoğlu Hilton Dalaman Resort Beyaz geceler'in sezon sonuna kadar farklı zamanlarda tekrarlanacağını belirti. Otelin şu an yüzde yüz dolu olduğunu söylüyor ve bu durumun Ramazan'ın ilk haftalarına kadar süreceğini yanıtlıyor. Misafirlerini eğlendirmek ve güzel şovlarla keyifli bir gece yaşatabilmek için tüm personelin çok çalıştığını dile getiriyor. Hilton Dalaman Resort Beyaz Geceler ile pek çok partide olduğu gibi yine farkını ortaya koymuş oldu. Otel misafirlerin yanı sıra Göcek'ten ve yöredeki bir çok ünlü isim ve keyifli insanlar da bu muhteşem geceye katılmış.Temmuz'dan sonra Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında Cüneyt Kurt, Hilton Dalaman Resort Beyaz Geceler'inde yine sevenleri ile buluşacak.

Hilton Dalaman Resort & Spa

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları