Yiğit Özşener 'Sen Hak Ediyorsun'

Yiğit Özşener 'Sen Hak Ediyorsun' Galeri

'Ay Yapım' bu kez dizi değil, bir yarışma programı sunacak...

'Ezel', 'Fatmagül'ün Suçu Ne', 'Yaprak Dökümü' gibi dizilere imza atan 'Ay Yapım' bu kez bir yarışma programı ile ATV ekranlarında olacak. Yarışmayı ise çok iyi tanıdığımız 2 ünlü isim sunacak.Yiğit Özşener 'Sen Hak Ediyorsun' programı'nı Tanem Sivar ile beraber sunacak ve şimdiden insanlar bu yarışmayı merakla bekliyor oluyor.
Yiğit Özşener
Yakışıklı oyuncu 1972 doğumlu ve kendisi 'Ezel' dizisinde büyük beğeni topladı. 1994 yılında Studio Oyuncuları Topluluğu’nda eğitim almaya başladı ve 2001 yılına kadar aynı yerde çeşitli oyunlarda yer aldı. Tiyatroda yer almaktan büyük keyif aldığını söyleyen ünlü oyuncu 'Ezel' dizisiyle daha fazla tanınır olduğunu açıkladı. Ayrıca rol aldığı reklam filmleride oldu: Turkcell Hazırkart reklamında yer almıştı. Bu güne kadar farklı yapımlarla büyük başarıya ulaşan Yiğit Özşener şimdide bir yarışma programı ile ekranlarda. Böylece Yiğit Özşener'in hayranları ve izleyicileri onula buluşma şansını kazanıyor ve ekran başındakileri keyifli anlar bekliyor! Yiğit Özşener 'Sen Hak Ediyorsun' yarışmada sunuculuğun yanı sıra yarışmacıların kazanmaları için adeta onlarla güç birliği yapacak.


'Var Mısın Yok Musun' yarışmasının yaratıcısı, format dahisi olarak adlandırılan Dick de Rijk’in yeni yarışma programı 'Sen Hak Ediyorsun' Ağustos ayında ATV ekranlarında başlıyor.
Sadece iyilerin kazandığı, drama ile yarışmayı bir arada sunan yarışma formatı 'Sen Hak Ediyorsun' da kaybetmek yok. Yarışmacılar sevdikleri birine yardım etmek için yarışıyor ve o kişilerin bundan haberi olmuyor, ta ki finalde ona sürpriz yapana kadar. Ağustos ayından itibaren ekran başındakileri güzel bir yarışma bekliyor...


Yarışmaya katılmak isteyenler www.senhakediyorsun.com adresindeki formu doldurarak yarışmaya başvurabilirler.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları