Emre Altuğ '100 de 100 Kayseri'de'

Emre Altuğ '100 de 100 Kayseri'de' Galeri

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, '100 de 100 Kayseri' adlı yeni bir kültür sanat etikinlik hazırladı.100 gün sürecek olan konserler, kültür turlarları, tiyatro gösterileri ve sinema filmileri Kayseri toplumuna unutulmaz anlar yaşatacak. Bu etikinlikler arasında bir çok Sanatçı'da bulunacak.

Emre Altuğ '100 de 100 Kayseri' festivali'nin açılışını yapacak. Türk Pop Müziğin başarılı isimlerinden biri ve genç kızların hayranı olan Emre Altuğ Fuar Kültür Park'ta 29 Temmuz Cuma günü 20.30'da konser verecek. Böylece büyükten kücüye kadar tüm hayranlar Emre Altuğ ile beraber olma şansını yakalaya bilecekler. Emre Altuğ
'100'de 100 Kayseri' programından ertesi gün sonra ise Dr. Nihat Hatipoğlu'nun sohbetiyle devam edecek.Önümüzdeki Ramazan ayına uygun olarak devam edecek olan '100 de 100 Kayseri' etkinlik kapsamında ayrıca Ahmet Özhan ve Sunay Akın sevenleriyle bir araya gelecek. Bayramdan sonra ise söz ve saz ustası Uğur Işılak Kayserililerin karşısında bulunacak.
Etkinlikler arasında tabiki çocuklar'da unutulmadı: Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından düzlenen programlar arasında 31 Temmuz Pazar günü 'Bremen Mızıkacıları' adlı çocuk tiyatrosu sergilenecek. 'Bremen Mızıkacıları''ın başlama saati ise 13.00, pazar günü ve Şehir Tiyatrosu'nda sahnelenecek.

'100 de 100 Kayseri' program'da geleneksel olarak Ramazan TIR'ı eğlenceyi semtlere taşıyarak tüm vatandaşların etkinliklere katılmasını sağlayacak. Etkinlik içerisinde Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı'da konserler verecek, ayrıca çeşitli gösteriler ve geleneksel Türk Tiyatrosu'ndan örneklerler program içerisinde yer alacak. Bunlarla birlikte etkinlik takvimi içinde Kayseri'nin ve Türkiye'nin tanınmış şair ve yazarları '100 de 100 Kayseri'de buluşacak. Etkinlikler arasında ayrıca, yazlık sinema keyfi de yaşamak mümkün olacak. Bu çerçevede, sinemaseverler hem birbirinden güzel filmleri izleme imkanı bulacak hem de nostalji anlar yaşayacaklar.

Açılışı karcırmayın ve Emre Altuğ'la '100 de 100 Kayseri'de buluşun...

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları