Şirinler 3D Sinema Filmi Vizyonlarda

Şirinler 3D sinema filmi Galeri

Şirinler 3D sinema filmi bir kaç gün içinde bizlerle... Şirinler izleyiciler ile yeniden buluşmaya hazır. 5 Ağustos 2011 de vizyona gireçek olan Şirinler 3D sinema filmi uzun süredir merakla bekleniyor ve artık bekleme zamanı bitiyor! Şirinler filminde Katy Perry Şirine‘yi ve Jonathan Winters ise Şirin Baba‘yı seslendireçek. Gargamel ise The Simpsons çizgi dizisinde bir çok karakteri seslendiren Hank Azaria tarafından canlandırıldı. Şirinler 3D sinema Filminde, Gargamel‘den kaçan Şirinler‘in büyülü bir portaldan geçerek New York‘a gelmeleri ile başlayan keyifli maceralarını izleyeceğiz.

Şirinler 3D Sinema Filmin Bazı Karekterleri

Şirin Baba: Asıl adı: Schtroumpf. Şirinler'in dünyasında lider ve en çok onun sözü geçer! Diğer şirinlerin aksine kırmızı kıyafetleriyle dikkatleri üzerine çeker. Ayrıca sihir konusunda kendisi uzmandır.
Şirine: Şirin Köyü'ndeki ilk kız şirindir. Uzun, dalgalı ve sarı saçlara sahiptir ve güzelliği ile erkek şirinler'in dikkatini fazlasıyla çeker.
Gözlüklü Şirin: Şirinler içinde bir tek o gözlük taşıyor. Kitap okur, kitap yazar ayrıca kendisi çok gevezedir. Genellikle konuşmasını bitiremeden diğer Şirinler tarafından fırlatılıp atılır ve hep kafa üstü düşer.
Hayalci Şirin: Her zaman hayalî yerler ve kişiler görür.
Huysuz Şirin: Köydeki en anti-sosyal Şirin'dir. Kendisi maalesef her şeyden nefret eder.
Aşçı Şirin: Köyün obur aşçısı. Çoğu zaman kendi yemeklerini köydekilere silah olarak verir ya da kendisi yer.
Gargamel: Şirinler'in baş düşmanı ve Şirinler'in varlığından haberdar olan tek kişidir. Gargamel'in amacı ise onları yakalamak ve altına çevirmek ya da onları satarak para kazanmaktır! Ayrıca Şirinler çorbası yapmak ve o minik Şirinleri yemek amacıyla peşlerinde koşuyor.
Azman: Gargamel'e yardım eden bir kötü kedidir. Asıl ismi Azrail'dir.
Şirinler 3D sinema filmi ile keyifli anlar yaşamanın artık vakti geldi! Büyük ile küçük'lerin sinema koltuklarında gülme zamanı başlıyor! Sizde Şirinler 3D sinema filmi'ni sakın kaçırmayın!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları