106 Ekran Lcd: Üreten Markalar, Ürün Özellikleri ve Online Alışveriş

Philips 42PFL3007H Galeri

Bütçenize uygun 106 ekran LCD mi bakıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Philips, 1891 yılında kuruldu ve günümüzde dünyanın en büyük elektronik şirketi. Güney Koreli büyük şirketler topluluğu olan LG ise Elektrik adıyla faaliyet gösteren Goldstar firmasını 1958'de kurdu. 2006 yılında dünyanın en ince LCD ekranını ve en ince düz ekran televizyonunu tasarladı. "BSC Management and Administration" tarafından yılın en iyi şirketi seçilen LG, Hong Kong tasarım ödülünü de 2006 yılında kazandı. 2007 yılından beri "Life is Good" sloganını kullanıyor.

Ürünlerin Özellikleri

Ürünlerin Özellikleri

Philips 42PFL3007H LCD televizyon canlı ve net görüntü sağlar. Digital Crystal Clear özelliği Full HD televizyona derinlik ve netlik sağlar. 69 milyar renk işleyebilen LCD, 100Hz Perfect Motion Rate (PMR) sayesinde mükemmel renk hareketliğine sahiptir. 100.000:1 dinamik kontrastı mükemmel siyah seviyesiyle mümkün olan en iyi görüntü kalitesini sunar. Clear Sound özelliği sarf edilen her sözcüğün anlaşılma düzeyini artıran ses teknolojisidir ve bu sayede her sesi rahatlıkla duyabilirsiniz. 20W RMS son derece gerçekçi bir ses sağlar. Incredible Surround, daha derin ve geniş ses çıkışıyla seyir keyfinizi tamamlar. USB sayesinde videolarınızı, fotoğraflarınızı ve müziğinizi görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz. PC girişi sayesinde televizyonunuzu bilgisayar monitörü olarak kullanabilirsiniz. Philips Easylink ile TV ve uydu alıcısı gibi cihazlarda işlemi yapmak için kumanda yeterli. Görüntü çözünürlüğü 1920x1080 olan ekran, 2 yıl garantili. LG 42CS460 ise standart televizyonların çözünürlüklerinden beş kat, "Hd Ready" televizyonlarınkinden iki kat daha fazla çözünürlüğe sahiptir. Mükemmel netliği ve canlı görüntüsüyle filmleri keyifle izler, oyunları zevkle oynarsınız. LG akıllı sensöre sahiptir. Enerji tüketimini düşüren bu teknoloji en optimal parlaklık, renk, keskinlik ve kontrast ayarlarını otomatik olarak yapar. Akıllı enerji tasarrufu teknolojisi ise enerji tüketimini azaltıp elektrik faturanızı düşürür. MP3 player, USB Stick gibi cihazları televizyona bağlayarak müzik dinleyebilir, resimlerinize bakabilir veya merak ettiğiniz filmleri keyifle izleyebilirsiniz. High Definition Multimedia Interface (HDMI), hem görüntüyü hem de sesi tek kabloyla televizyonunuza taşır. 2 HDMI portu ile ev sinema sistemi gibi cihazları rahatlıkla televizyonunuza bağlayabilirsiniz. Görüntü çözünürlüğü 1920x1080 olan bu LCD'de 2 yıl garantili.

Büyüleyici Ekranlar Büyüleyici Fiyatlarla

Hızlıal.com'da büyüleyici fiyatlar sizleri bekliyor. LG 42CS460 LCD'de %30 indirim fırsatı devam ediyor. Philips 42PFL3007H LCD'de ise %40 indirim. Üstelik kredi kartına 12 taksit seçeneği var. Ayrıca 106 ekran LCD televizyonların tüketici yorumlarını okuyarak kullananların memnuniyetlerini görebilir ve karar aşamasında bu değerlendirmeleri de dikkate alabilirsiniz. 3-D secure sistemi sayesinde içiniz rahat bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Philips 42PFL3007H ve LG 42CS460 televizyonlarına kargo ödemesi yapmadan sahip olabiliyorsunuz. Üstelik Philips'i seçerseniz aynı gün kargo kampanyası devam ediyor. Seçiminizi yapın ve bu fırsatları kaçırmayın.

Beğeneceğiniz mağazalar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları