Kıvanç Tatlıtuğ vs. Çağatay Ulusoy

Kıvanç Tatlıtuğ vs. Çağatay Ulusoy Galeri

Çağatay UlusoyTürk televizyonun yeni dizisi Adını 'Feriha Koydum' izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı! Şuan yaz sezonuna giren ve mola veren 'Adını Feriha Koydum' dizisi merakla başlanması bekleniyor. Zengin çocuğu ve gecelerin veliahtı, yakışıklı mı yakışıklı 'Emir Sarrafoğlu' yani Çağatay Ulusuoy kızların yeni hayranı. Dizi'de 'Ferihan'nın yani Hazal Kaya'nın peşini bir türlü bırakmayan Çağatay Ulusoy zengin aile oğlu rolünde bir fakir kıza aşık olduğunu öğrenir ve... yaz sezonu girer araya! İnsanlar uzun zamandır heyecanla beklidiği an, sonucu öğrenmek için şimdi'de haftalarca beklemek zorunda.

Kıvanç TatlıtuğKıvanç Tatlıtuğ ise başrolünde olacağı, sezonun muhteşem diziler arasında bulunan 'Kuzey Güney', Cuma akşamları Kanal D ekranlarında olaçak. Yakışıklı oyuncu dizisindeki rolu için durmak bilmeden hazırlanırken bir yandan da sevgilisi Azra Akın ile gezmenin tadını çıkarıyor. 'Kuzey Güney' Senaryo gereği Kıvanç Tatlıtuğ dizinin ilk üç ayını hapishanede geçirecek…

Kanal D'nın 'Kuzey Güney' dizisi Kıvanç Tatlıtuğ ile Show Tv'nin iddialı dizisi 'Adını Feriha Koydum'la' Çağatay Ulusoy ile yarışacak.

Hazal Kaya Best Model birincileriyle kamera karşısına geçerken, milyonlarca genç kızın hayallerini yaşamış oluyor. Yeni sezonda ekranların iki Best Modeli kozlarını paylaşacaklar. Kıvanç Tatlıtuğ oyunculuk konusunda daha bilgili olduğu için yarışı önde götürebilir diye tahmin ediliyor. Ancak televizyon dünyasına 'Adını Feriha Koydum'la adım atan ve yaz sezonunda da 'Anadolu Kartalları' adlı sinema filminde rol alacak olan Çağatay Ulusoy'un da hayran kitlesi ciddi rakamlara ulaşmış durumda.
Bakalım Kıvanç Tatlıtuğ vs. Çağatay Ulusoy savaşın birincisi kim olacak? Şimdiden sonuçları merakla bekliyoruz...

Adını Feriha Koydum

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları