Ali Sunal evlendi

Ali Sunal evlendi Galeri


Gökçe Bahadır ve Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal evlendi
3 yıl beraberlikten sonra 34 yaşındaki Ali Sunal ve oyuncu olan 30 yaşındaki Gökçe Bahadır'la Bodrum'da evlendi. Bu mutlu günlerinde onlarla beraber olan bir çok ünlü'de gözden kaçmıyor. Güzel çiftin şahitliklerini ise Oya Başar ve Göksel Kortay yaptı.

Ali Sunal'ın ve Gökçe Bahadır'ın nikahı Bodrum Gemi Yanaşma İskelesi'ndeki Cafe Port Bar ve Restarunat'ta düzenlendi! Bu önemli anda aileleri ve yakın dostları onları yanlız bırakmadı. Bodrum Belediyesi'nden nikah memuru Ümmühan Yurt'un kıydığı nikahta, çiftin şahitliklerini Oya Başar ve Göksel Kortay yaptı. Çift nikah memurunun sorusuna "Evet" cevabını verdikten sonra, Gökçe Bahadır, Ali Sunal'ın ayağına bastı. Nikah memuru evlilik cüzdanını böylece Gökçe Bahadır'a verdi.

Nikah kıyıldıktan sonra tören alanında duygulu anlar yaşandı. Ali Sunal, annesi Gül Sunal'ı kucakladı ve mutlu olduğu gözlerinden anlaşılıyordu. Aynı zamanda Gökçe Bahadır da nikah sonrasında gözyaşlarına hakim olamadı. Nikah törenine Pınar Altuğ Yağmur Atacan. Sinan Tuczuoğlu, Ceyda Düvenci eşi Engin Akgün ve minik kızları Melisa ile, Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay gibi ünlü isimlerde katıldı.

Nikahın ardından ise Ali Sunal eşi Gökçe Bahadır ve davetliler feribotla Yunanistan'ın Kos Adası'na gitti...

Kemal Sunal'da keşke olsaydı...
Babasının'da bu güzel günlerinde yanında olmasını dilerdik. Kemal Sunal 3 Temmuz 2000 tarihinde Balalayka adlı filmin çekimlerine başlamak için Trabzon'a gitmek üzere bindiği uçakta kalkıştan hemen önce geçirdiği kalp krizi sonucu malesef hayatını kaybetti. O gün Türkiye büyük bir yıldız kaybetmiş oldu! Aradan sene'lerde geçse Kemal Sunal'ı hiç bir zaman unutmayıp, onun filmlerini daima keyifle izleyeceyiz. Kemal Sunal Hayatı boyunca toplam 82 filmde rol aldı ve büyük başarılar sağladı! Buradan ona bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz...

Kemal Sunal Filmleri

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları