TTNET'ten Yaza Özel İnternet Kampanyası

TTNET'ten Yaza Özel İnternet Kampanyası Galeri

Sıcakların etkisini iyice gösterdiği bu günlerde (gerçi havaların daha da ısınacağı söyleniyor), Türkiye'nin tatil beldeleri tatilcilerle dolmaya başladı. Benim internetti, telefondu vs. her şeyden kurtulma zamanı olarak gördüğüm tatil kavramı, bazıları için pek de bu mantıkta seyretmiyor. Zaten tatil süresince çekilen fotoğrafların, videoların vs. Facebook'a anında aktarıldığını, denizde, barda, diskoda, havuzda o an ne yapıldığının durmadan "tweet"lendiğini düşünürsek;  internet bağlantısı sağlayan cihazların tatilde de büyük bir kesimin elinden düşmediğini iddia edebilirim.

TTNET'ten Tatilcilere Özel İnternet Kampanyası

Bu kesimi düşünerek, bu kesime özel bir kampanya yapmaya karar veren TTNET, insanları tatilde de "online" tutmayı daha kolay ve hesaplı bir hale getirmeyi amaçlıyor. Genelde internet kafelere yönlenen bu kesim, genelde "kantır" atar gençlik sebebiyle bir kaos yaşarken aynı zamanda bu işletmelere yüklü para bırakıyor. Firma, 3 aylık internet kampanyası ile yazlıklarında bilgisayar bulunan veya taşınabilir bilgisayarlarını yanlarına alan tatilcilere daha ucuz ve konforlu bir internet servisi veriyor.

TTNET 3 Aylık İnternet

Yazlık internet adı verilen bu hizmetle birlikte tatilciler 3 ay boyunca internetten yararlanıyor. 3 ay sonunda ise herhangi ekstra bir masraf ödemeden internet hatlarını kapatabiliyor.

Bu arada ShiftDelete.net yetkililerle bir söyleşi yapmış. Bu söyleşiyi izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları