İstanbul'un Altınları

İstanbul'un Altınları Galeri

ATV'nin yeni dizisi: İstanbul'un AltınlarıÇok yakında ATV ekranlarına yeni bir sit-com türündeki dizi başlyacak. Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Salih Kalyon, Defne Yalnız, Gürgen Öz, Funda Eryiğit, Nadir Sarıbacak, Taner Ölmez, Pınar Göktaş ve Ani İpekkaya gibi değerli oyuncular bir araya gelecek.

Altın Apartmanı'nın eğlenceli ve komik karakterleri…


Haluk Bilginer Reşat Altın rolüyle, Altın ailesini ve apartmanını komşulardan korumaya çalışıyor ancak annesi Saadet hanım, yeni komşularıyla çok iyi anlaşacak! Böylece çatışmaların ortasında bir barış köprüsü oluyor. Reşat Altın'ın üst komşusu ise İsmet hanım'dır (Demet Akbağ). Kendisi özellikle erkeklerden nefret eden ve kendini kadın haklarına adamış olan opera sanatçısı. Reşat Altın ile başlarda karışık bir tanışma oluşuyor.

Demet Akbağ (İsmet Azmarazlı), Reşat Altın'ın kurduğu bütün düzeni yıkmak üzere apartmana yerleşip ve onun bütün dengesini altüst ediyor. İsmet hanım Avrupa'da eğitim görmüş bir operacı ve 15 senede 5 koca eskitmiş... Demet Akbağ, uzun bir aradan sonra televizyon seyircisiyle buluşacağı İsmet Azmarazlı karakteri ile yine çok güldürecek, ve komik sözleriyle çok eğlendirecek.

İstanbul'un Altınları dizi'nin yapımcısı Calinos ve yönetmenliğini Yonca Güzelpınar üstlenmiş. Dizi'nin Senaryo yazısını Haluk Özenç hazırlamış.

İstanbul'un Altınları'ını Haluk Bilginer (Reşat Altın), Demet Akbağ (İsmet Azmarazlı), Salih Kalyon (Ahmet), Defne Yalnız (Emine), Gürgen Öz (Tangut), Funda Eryiğit (Ayşegül), ve Nadir Sarıbacak (Fahri) gibi isimler oynayacak...

Belkide İstanbul'un Altınları sayesinde uzun zaman önceki bir dizi projesini hatırlamamız mümkün olabilir! Bahsettiğimiz dizi tabiki Bizimkiler! Bizimkiler yıllar önce 1989 – 2002 arasında yayınlanmış olan, Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden birisidir.

Ve İstanbul'un Altınları komşuluk konusu ile bizleri birazcık olsun eski günlere götürmüş oldu...


İstanbul'un Altınları Dizi'sini Facebook'ta beğenmek için tıklayınız

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları