H&M 2011/12 Sonbahar Kış Koleksiyonu

H&M 2011 Sonbahar Koleksiyonu İçinizi Isıtacak.

H&M 2011 Sonbahar Koleksiyonu İçinizi Isıtacak.


Yaz henüz başladı, ancak buna rağmen sonbahar kış koleksiyonları  şimdiden birçok mağazada yerini almaya başladı bile. H&M'de sonbahara yavaş yavaş hazırlık yapan mağazalardan biri. Bir yandan yaz sonu indirimleri devam ederken, öte yandan sonbahar kıyafetlerini sergilemeye başladı bile. Ve her yıl olduğu gibi H&M bu sonbahar için de yine iddialı. Her zaman koleksiyonlarında modadaki en güncel trendleri yansıtan H&M bilindiği gibi sık sık  Stella McCartney, Karl Lagerfeld, Sonia Rykiel veya Lanvin gibi dünyaca ünlü tasarımcılarla birlikte çalışıyor. H&M'nin bu kış ünlü bir tasarımcıyla ortak bir koleksiyon çıkarıp çıkarmayacağı henüz bilinmiyor, ama şu sıralar satılmaya başlayan sonbahar koleksiyonu gerçekten insanın içini ısıtan cinsten.


H&M 2011 Sonbahar Kış Koleksiyonu Bu Hafta Satışta.

Kıyafetlerde kullanılan renkler ağırlıklı kahverenginin sıcak tonlarından oluşuyor. Füme, krem tonları ve siyah da H&M Sonbahar koleksiyonunda fazlaca kullanılan renklerden. 70'li yıllar tarzında baskılı t-shirt ve bluzların yanı sıra H&M Sonbahar Kış koleksiyonunda bol paçalı pantolonlar dikkat çekiyor. Erkek koleksiyonunda ise dar paçalı pantolonlar ağırlıkta. H&M 2011 Sonbahar koleksiyonunda pastel ve kahve tonların  yanı sıra özellikle üstlerde parlak renkler de bulunuyor. Turuncu, mercan, yeşil gibi renklerle dikkat çeken koleksiyonun göz alıcı parçaları gece elbiseleri, kabarık etekler, salaş trikolar ve ipek parçalardan oluşuyor H&M'nin bu kiş için ayakkabı, bot ve çizmeler ise kamel , kızıl kahve ve  krem tonlarında.
Unutmayın H&M Ankara mağazaları Eylül'de açılacak. Markalı ürünleri %80'e varan indirimlerle satın almak için buraya tıklayın.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları