Mahsun Kırmızıgül yeni dizi

Mahsun Kırmızıgül yeni dizi Galeri

Mahsun Kırmızıgül yeni dizi ile Atv'ye geliyor...Geçmiş zamanda kamera arkası yönettiği üç sosyal mesajlı filmleri'de izlenme rekorları kırmıştı. Bu sefer Kırmızıgül yine çok iddialı bir yapım ele alıyor.

Mahsun Kırmızıgül bu kez atv için 'Hayat Devam Ediyor' isimli dizi çekimleri için hazırlanıyor. Dizi'de Doğu'nun tüm tartışmalara rağmen devam ettirilen "küçük gelin" töresine dikkat çekecek. Yaşı büyük adamlarla evlendirilen küçük kızların dramını dizi olarak gözler önüne serecek. Mahsun Kırmızıgül yeni dizi için çekimlerine önümüzdeki günlerde başlayacak ve şimdiden merakla bu çekimlerin bitmesini bekliyoruz. Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunu olan Meltem Miraloğlu dizinin küçük gelinini canlandıracak. Miraloğlu dizide 66 yaşındaki usta Oyuncu Rana Cabbar'ın canlandıracağı karakterle evlendirilecek. Mahsun Kırmızıgül yeni dizi için Doğu Beyazıt, Mardin ve Kapadokya gibi bölgeleri ziyaret edecek ve ilk 4 bölümünün yönetmen koltuğunda oturacak. Kırmızıgül daha sonra dizinin yönetmenliği Hülya Bilban'a devredecek.

Dizinin oyuncu kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Arif Erkin ve Menderes Samancılar gibi isimler de yer alacak. Kırmızıgül'ün twitter'dan önceki hafta 'Yeni proje üzerine 6 aydır çalışıyoruz. Yetenekli ve genç adaylar başvurabilirler' diyerek çağrıda bulundu. Dizi için ünlü sunucu Burcu Esmersoy'a da teklif götürdüğü ama şartlarda anlaşılamadığı öğrenildi.
Mahsun Kırmızıgül

Çocukluktan beri Sinema dünyasına büyük ilgi duyan sanatçı, yaptığı ilk filmi 'Beyaz Melek' Türkiye'de vizyona giren yerli yapancı filmler arasında 2007'nin en çok izlenen filmi oldu,
Bir diğer 'Güneşi Gördüm' adlı filmi 2009 yılında Türkiye'de gişe rekoru kırdı. Son çalışması 'New York'ta Beş Minare' gene sinema dünyasında önemli ve başarılıı yapımlar arasında bulunuyor.
Senarist ve yönetmenlik yapan Mahsun Kırmızıgül Beyaz Melek, Güneşi Gördüm ve New York'ta Beş Minare filmleriyle büyük başarı sağladı. Yeni dizi'sini merakla bekliyoruz...

www.mahsunkirmizigul.com

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları