Anadolu Ateşi Antalya’da!

Anadolu Ateşi Antalya’da! Galeri

Bünyesinde birçok kültürü barındıran Anadolu'nun yedi ayrı bölgesinden derlenen yüzlerce halk dansı motifiyle şekillenen gösteriler sunan, Mustafa Erdoğan'ın Genel Sanat yönetmenliğini yürüttüğü Anadolu Ateşi, 21 Temmuz ila 26 Ağustos'ta Antalyalılara görsel şölen sunmaya hazırlanıyor. Eşsiz bir sanat akşamı geçirmek isteyenler, Anadolu Ateşi Evolution adıyla sergilenecek olan bu gösteriye bilet almak için Biletix'e göz atabilir. Ayrıca her gün birbirinden farklı birçok fırsatı tek çatı altında toplayan ve müşterilenin onlarca fırsat sitesi arası mekik dokuyarak vakit kaybetmesini engelleyen İndirimlr'de, Anadolu Ateşi Evolution için indirimli bilet olup olmadığını kontrol etmek için buraya tıklayabilirsiniz.


Anadolu Ateşi Evolution


Genel Sanat yönetmenliğini Mustafa Erdoğan'ın yaptığı Anadolu Ateşi Dans Topluluğu bugüne kadar Sibirya’dan Katar’a Japonya’dan Amerika’ya 85 ülkede gerçekleştirdiği 3500 temsille 20 milyonu aşan izleyiciye ulaştı. Bu açıdan baktığımızda Anadolu Ateşi'nin oldukça etkileyici istatistiklere ulaştığını iddia edebiliriz.

Bu arada gösterinin Anadolu Ateşi Evolution olarak adlandırılmasının sebebini Mustafa Erdoğan "Anadolu Ateşi, sürekli kendini yenileyen bir topluluktur" şeklinde açıkladı.

Anadolu Ateşi Evolution Bilet Satış

Anadolu Ateşi Evolution etkinliği için biletleri Biletix'ten satın alabilirsiniz. Ayrıca her gün birbirinden avantajlı şehir fırsatını bir arada müşterilerine sunan İndirimlr'e göz atmanızda fayda var.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları