Kubat Kuruçeşme Arena Konseri

Kubat Kuruçeşme Arena Konseri Galeri

23 Temmuz Kubat Kuruçeşme Arena konseri...Güçlü yorumu ve farklı tarzıyla beğenilen ve sevilen Kubat, Senfoni Orkestrası ve misafir sanatçılarla birlikte, 23 Temmuz Cumartesi saat 21.00'de Kubat Kuruçeşme Arena da hayranları ile buluşacak! Kubat yine muhteşem bir repertuarla müzik severlerline unutulmaz anlar yaşatacak!

Kubat Kuruçeşme Arena konseri Cihan Sezer tarafından düzenleniyor ve konserde 22 eser seslendirecek. Kubat'a misafir sanatçı olarak Türk Pop Müziği'nin güçlü sesi Funda Arar, Türk Rock Müziği'nin sevilen sesi Özlem Tekin ve dünyaca ünlü klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici birer şarkı ve türküyle eşlik edecek….Kubat Kuruçeşme Arena konseri için aylar öncesinden çalışmaya başladığını söylüyor ve 2 saat sürecek olan konser'de hayranları ile güzel vakit geçirmeyi dilediğini söylüyor . Kubat heyecanla müzik severlerle buluşmayı bekliyoruz diye konuşma yaptı.

Senfoni orkestrasıyla konser vermeye hazırlanan Kubat dinleyicilerini sahnede birçok sürpriz de beklediğini belirtti. Ünlü modacı Sevgi Yıldırım tarafından özel olarak tasarlanan 2 ayrı kostümle sahne alacak Kubat. Diğer misafir sanatçılar için de bu konsere özel kostümler hazırlandı.

www.kubat.com.tr

Biletix'ten konser biletleri için buraya tıklayınız

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları