Acun Ilıcalı'dan "O Ses Türkiye"

Acun Ilıcalı'dan Galeri

Yurtdışında "The Voice" adıyla yayınlanan ses yarışmasının formatını satın alan Acun Ilıcalı, Ekim ayından itibaren "O Ses Türkiye" yarışması ile tekrar ekranlardaki yerini alacak. Bir Acun Medya yapımı olan "O Ses Türkiye" Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Yayınlandığı ilk ülke olan Hollanda'da izlenme rekorları kıran "The Voice - O Ses", Amerika Birleşik Devletleri'nde de yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren büyük bir beğeni ile takip edilmeye başlandı. Yarışmada yer almak için başvurular alınmaya başladı bile. "O Ses Türkiye"ye baş vurmak için buraya tıklayabilirsiniz.

O Ses Türkiye Formatı ve Jürisi

Hollanda'da ve Amerika Birleşik Devletleri'nde oldukça ses getiren "The Voice"un dört kişiden oluşan jürisi, yarışmacıya arkaları dönük bir şekilde yarışmacının performansını dinliyor. Performans sırasında jüri üyelerinden herhangi bir tanesi yarışmacının performansını beğenirse önündeki düğmeye basıyor ve koltuğu yarışmacıya dönüyor. Performans sonunda yarışmacıyı beğenen başka bir jüri üyesi olmaması durumunda, yarışmacıyı beğenen jüri üyesi yarışmacının koçu oluyor. Birden fazla beğenen jüri üyesi olması durumunda, bu üyeler yarışmacının koçu olabilmek için yarışmacıyı ikna etmeye çalışıyor. Her bir jüri üyesinin koçluk yapabileceği yarışmacı sayısı ise sekiz.

Şu an için "O Ses Türkiye" jürinin bütün üyeleri tam olarak belli olmasa da, Hadise'nin jüri üyelerinden biri olacağı kesin gibi.

'O Ses Türkiye' Başvuru Formu

"O Ses Türkiye" başvuru formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları