9 Dolar’a iPhone!

9 Dolar’a iPhone! Galeri

Geçenlerde bizim blogumuzda da bahsedildiği üzere iPhone 5 çok kısa bir süre sonra piyasaya çıkacak. Arama sonuçlarına bakacak olursak iPhone 5'i Türkiye'de ilk kimin müşterilerine sunacağı, daha önemlisi, nasıl bir fiyattan sunacağı merak konusu.

Bu arada diğer merak konusu olan durum ise eski model iPhone'ların, iPhone 5'in çıkması ile birlikte, akibetlerinin ne olacağıydı. Amerika Birleşik Devletleri'nde iPhone 3gs ve iPhone 4 kampanyalarına bakacak olursak bu sorunun cevabı verilmiş gibi: Sadece 9 Dolar!

iPhone 5 Kıyağı!

AT&T isimli telekomünikasyon firmasının yaptığı kampanyayla birlikte müşteriler sadece 9 Dolar'a iPhone 3gs sagibi olabiliyor. iPhone 5'in çıkmasına oldukça kısa bir süre kala stokları eritme telaşında olduğu gözlenen Apple ve diğer sağlayıcı firmalar bu tarz çılgın kampanyalarla sanırım amaçlarına ulaşacaklar. Kısa bir süre kullanımın ardından 30 gün içerisinde iade edilmiş olan iPhone 3gs'ler neredeyse bedavaya yeni sahiplerini buluyor. İnsanlar bu telefonlardaki ufak tefek çizikleri hiç mi hiç önemsemiyor. Bu kadar ucuza iPhone bulmuşken zaten sıfır kusurlusunu aramak biraz mantıksız olurdu.

Kaynak: yuzkirkalti.com


Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları