Kuzeyin Oğlu Volkan Konak bu Cuma Nossa Costa'da

Volkan Konak, bu Cuma günü İstanbul'un en güzel mekanlarından Nossa Kosta'da sevenleriyle biraraya gelecek.

Volkan Konak, bu Cuma günü İstanbul'un en güzel mekanlarından Nossa Kosta'da sevenleriyle biraraya gelecek.


Siz de  Nossa Costa'nın 360 derecelik muhteşem deniz manzarası eşliğinde Volkan Konak'ın muhteşem şarkılarını dinlemek istiyorsanız, işte size harika bir fırsat.  22 Temmuz Cuma akşamı gerçekleşecek bu özel Volkan Konak konserinde sınırsız alkollü/alkolsüz içecekle birlikte menü 280 TL yerine %51 indirimle şimdi sadece 139 TL! Bu fırsat kaçmaz.

Volkan Konak Kuzeyin Oğlu

1967 yılında Trabzon'un Maçka ilçesinde dünyaya gelen Volkan Konak, müzik eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarında aldı. 1991 yılında ilk albümü Efulim'i çıkaran Volkan Konak Karadeniz müziğini evrensel motiflerle harmanladığı şarkılarıyla tüm Türkiye'de kısa sürede çok sevilen bir sanatçı haline geldi. Her zaman sosyal sorumluluk projeleriyle gündeme gelen sanatçı, çok sayıda ödüle sahip. Sadece Karadeniz değil, her yörenin şarkısını türküsünü kendine has uslubuyla yorumlayan Volkan Konak'ı doya doya dinlemek isteyenler bu muhteşem konseri kaçırmasınlar. Muhteşem deniz manzaralı Nossa Costa'daki Volkan Konak konseri 280 TL yerine sadece 139 TL.
22 Temmuz Cuma akşamı Volkan Konak’ın sahne alacağı özel programa giriş ve;
8 çeşit Soğuk Meze,
2 çeşit Ara Sıcak,
Köfte, Tavuk Izgara veya Karışık Izgara,
Mevsim Salatası,
Tatlı ya da Meyve
Limitsiz Alkollü / Alkolsüz İçecekten oluşan Akşam Yemeği 280 TL yerine %51 grupfoni fırsatıyla sadece 139 TL!

Bu kampanya sadece 22 Temmuz 2011 tarihinde geçerlidir.

Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alabilir, Nossa Costa’da bu özel akşamın keyfine sevdiklerinizle birlikte varabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları