2011 Gelinlik Modelleri

Çoğu zaman beyaz, bazen krem, bazen dantelli, genelde etekleri uçuşan, kuyruğu yerde sürünen, bir günlüğüne de olsa her kadının kendisini prenses gibi hisstmesini sağlayan elbiselerin en özeli: gelinlik.
Haftalar, bazen aylar sürer, tek bir günlüğüne giyeceğimiz o özel elbiseyi seçmek. Çünkü gelinlik bir kadının hayatında giyeceği en önemli kıyafettir. Unutulmayacak bir gün içindir, her zaman akıllarda kalacaktır, bu yüzden mükemmel olmalıdır. Tıpkı Lady Diana’nın 1981 yılında giydiği gelinlik gibi. Fildişi ipekten ve taftadan yapılan gelinlik 40 metrelik bir kuyruğa ve bir o kadar uzunlukta da duvağa sahipti.

Prenses Diana'dan Kate Middelton'a Gelinlik Modelleri

Prenses Diana'dan Kate Middelton'a Gelinlik Modelleri

30 yaş üzeri herkesin aklındadır bu özel gelinlik. Bu nedendendir ki herkes geçtiğimiz günlerde dünya evine giren Diana'nın oğlu Prens William'ın eşinin seçtiği gelinliğe odaklandı. Kate Middelton'un seçtiği gelinlik belki Prenses Diana'nın gelinliği kadar ihtişamlı değildi, ama yine de haftalarca konuşuldu. Modacı Sarah Burton tarafından tasarlanan ve uzun kuyruğuyla da olsa Prenses Diana'nın gelinliğini çağrıştıran gelinlik ile Kate Middelton'un zevkli seçimi moda dünyasında uzun zaman konuşuldu.

Gelinlik Modelleri 2011

Gelinlik Modelleri 2011


2011 gelinlik modelleri ve abiye modelleri için ünlü markaların indirimli kampanyaları için özel alışveriş fırsatlarına bakın. 2011 Gelinlik modelleri, abartıdan uzak, ama buna rağmen göz kamaştırıcı detaylar ve işlemelerle şık kesimli hafif tasarımlardan oluşuyor. 2011 gelinlik modellerini bulabileceğiniz mağazalardan biri Ecem Gelinlik. 25 yılı aşkın süreden beri Kadıköy'de hizmet veren Ecem Gelinlik internet sayfasından 2011 gelinlik modellerinin yanı sıra abiye elbise modellerini ve en son trend aksesuarları da inceleyebilirsiniz. Gelinlik modelleri ve gelinlik fiyatları konusunda fikir almak isteyenler şunlara bir bakabilirler: Pronovias, Elie Saab, Hüsniye Moda, Christina Wu, Brides Desire.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları