Blackberry'den yedi yeni model

BlackBerry Bold 9900 Touch

BlackBerry Bold 9900 Touch


RIM önümüzdeki bir yıl içerisinde yedi tane yeni Blackberry modelini piyasaya sunacak. Blackberry Bold 9900 modeli satışa sunulacak ilk yeni model olacak. BlackBerry Bold Touch 9900'ün en önemli özelliği aşırı hassas dokunmatik ekrana sahip olması, ancak yine de Blackberry'nin alışıldık QWERTY klavyesi de cihazda bulunuyor. 1.2 Ghz Qualcomm işlemci ile donatılmış olan Blackberry Bold 9900'da piyasa ortalamsı olan 5 megapiksel bir klamera bulunuyor. En ince Blackberry olarak anılan Blackberry Bold 9900 Touch, iPhone kadar ince değil. Blackberry Bold 9900 Eylül ayında satışa sunulacak, beyaz modelinin ise Ekim'de satışta olması bekleniyor. Alışveriş kategorisindeki %70'e varan cep telefonu kampanyalarını kaçırmayın.

BlackBerry Monaco BlackBerry Monza


9900′ün ardından ise Monaco ya da Monza kod adına sahip olması beklenen 9860 ve 9850 modellerinin piyasaya çıkması bekleniyor. Diğer dört telefon modeli için ise henüz çeşitli dedikodular var. Torch’ın yeni modeli olması beklenen Blackberry Torch 9810, Curve’ün yeni modelleri olduğu tahmin edilen Blackberry Curve 9360 ve Blackberry Bold 9790 önümüzdeki 12 ay içerisinde RIM’in piyasaya sürmesi beklenilen modeller.

Blackberry Playbook


Yeni akıllı telefon modelleriyle birlikte RIM sonbaharda tablet PC'si Playbook'un da ikinci neslini satışa sunmaya hazırlanıyor. Diğer tabletlerden farklı olarak 4G bağlantı teknolojisine sahip olacak olan yeni Playbook için 4G’nin henüz çok yaygın olmaması nedeniyle piyasaya sürülmesinde acele edilmiyor. Ama şimdiden iPad'e rakip olabilir mi diye de ortalıkta dedikodular dolaşıyor. BlackBerry modelleriyle ilgili ayrın tıları Teknosa'da bulabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları