Saç Dökülmesine Son

Milyonlarca insanın dört gözle beklediği kök hücre mucizesi saç dökülmesine son veriyor. İsviçreli bilim adamlarının keşfettiği bitkisel kök hücre dünyada ilk defa Hairman adlı üründe kullanıldı ve saç dökülmesine son vermek amacı ile tasarlandı. Bilim adamlarının keşfettiği kimyasal bir madde sayesinde bitkisel kök hücre içeren Hairman isimli losyon, saça uygulandığında saç köklerine ulaşıyor, saç hücrelerini kopyalayarak çoğaltıyor, dökülmüş alanlardan yeni saçlar çıkartıyor ve saç dökülmesine son veriyor. Bu teknoloji ile saç dökülmesine son verileceği gibi kök hücre teknolojisi ile organ nakline bile gerek kalmayacağı bilim çevrelerince çoktan kabul gördü. Ürünün Almanya'da yapılan deneylerinde sadece 28 günde yeni saçlar oluşturmaya başladığını kanıtlarıyla açıklayan SIB Enstitüsü yetkilileri toplantı sonunda saç dökülmesine son vereceklerini söyledi ve ayakta alkışlandılar.

SAÇ DÖKÜLMESİNE SON VERECEK HAİRMAN ARTIK TÜRKİYE'DE

SAÇ DÖKÜLMESİNE SON VERECEK HAİRMAN ARTIK TÜRKİYE'DE

2008 yılında saç dökülmesine son verdiklerini kanıtlayan ve Avrupa'dan aldığı 'Yılın Aktif Maddesi' ödülüyle başarısını daha önce de göstermiş olan yetkililer, artık alanlarında uzmanlaştıklarını kanıtladılar. Kısa süre sonra farklı ürünlerle de büyüme gösterme sözü veren Dr. Daniel C. Schmid, Hairman'i Türkiye piyasasına sokmaktan memnun olduğunu söyledi. Türk kullanıcıları için de anlaşılan kellik artık tarihe karışıyor ve saç dökülmesine son veriliyor.

SAÇ DÖKÜLMESİNE SON VEREN LOSYON VE ŞAMPUAN

Türkiye'den saç dökülmesine son veren Hairman ürünlerine www.hairman.com adresinden ulaşabilirsiniz. Saç dökülmesine son veren Hairman sadece losyon olarak değil şampuan olarakta Türkiye'de raflardaki yerini aldı. Hairman ürünlerine indirimli olarak şehir fırsatları bölümümüzden ve Hairman Türkiye temsilciliğinden de ulaşabilir ve saç dökülmesine son verebilirsiniz. Saç dökülmesine son veren Hairman sadece losyon olarak değil şampuan olarakta satılıyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Sağlık & Güzellik ›