Sosyal Medya Hilal Cebeci ve Panpişzm

Sosyal Medya Hilal Cebeci ve Panpişzm Galeri

SOSYAL MEDYA


Günümüzün olmazsa olmazlarından olan sosyal medya, oldukça geniş bir kavram olduğundan, tek bir şekilde tanımını yapmak mümkün değildir. Sosyal medyayı birkaç şekilde tanımlamak gerekirse: iletişim yöntemi olarak sosyal medya mobil/web tabanlı ve birbirleriyle etkileşimli platformlar kullanılarak sürdürülen “sürekli” bir iletişim yöntemi, yaşam alanı olarak sosyal medya insanların birbirleriyle etkileşimli iletişimlerini sürdürdükleri online platform ve araçların yarattığı sanal evren, araç olarak sosyal medya günümüzdeki en etkili pazarlama kanallarından biri ve oldukçada yaygın bir reklam kanalı.


Yayın platformu olarak ise sosyal medya radyoyu çoktan geride bırakmış, televizyonu da (genel/kullanım oranı) geride bırakacağı şimdiden öngörülebilen bir yayın platformu. Sosyal medya oluşumunun sebebi olan internetin kendisinden bile son yıllarda daha değerli olmaya başladı.


Ayrıca sosyal medya içinde çok çeşitli meslek kolları ve meslek barındıran (sosyal medya uzmanı, sosyal medya ajansları, blogger’lar, teknoloji şirketleri, startuplar, stratejistler vs.) başlı başına bir sektör olma yolunda emin adımlara ilerliyor.


SOSYAL MEDYA VE PANPİŞZM

Sosyal medyanın gücünü en belirgin şekilde görmemize sebep olan konulardan biriside “Hilal Cebeci ve panpiş ordusu” sayıları gün geçtikce artan panpiş ordusu her gece uyumadan önce Hilal Cebeci'nin twitter hesabından vereceği son pozu görmeden uyumuyor ve twitter'dan çıkmıyorlar. Sosyal medyanın etkisinin ne denli güçlü olduğunu görmemiz açısından Hilal Cebeci ve Panpiş ordusunu izlemeye devam etmek ve toplumdaki izdüşümlerini görmek günümüzde sosyal medyanın insanlar üzerindeki etkisini görmemiz açısından önemli bir yer tutuyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları