Turkcell T20'yi Piyasaya Sundu

Turkcell T20'yi Piyasaya Sundu Galeri

Huawei'nin özel Andeoidli cihazı olarak dikkat çeken Turkcell T20 geçen hafta piyasaya sunuldu. Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv tarafından tanıtımı yapılan ve Türkiye'deki akıllı telefon piyasasında iyi bir yer edinmesi beklenen Turkcell T20'nin genel manada özellikleri ve Turkcell T20 hedefleri ile ilgili Webrazzi'de Fırat Demirel tarafından Süreyya Ciliv ile yapılmış bir ropörtaj yayınlandı.
Satış hedeflerini Turkcell T10 ile yaptığı bir karşılaştırmaya göre belirleyen Süreyya Ciliv, 6 aylık bir süreçte 110 binden fazla satan Turkcell T10 nazara alındığında, uygun fiyatı ve başarılı özellikleri ile Turkcell T20'nin geniş kitlelere ulaşarak çok daha yüksek bir satış rakamına ulaşmasını beklediğini söylemekte.

Turkcell'in Akıllı Tablet Planı

Turkcell'in Akıllı Tablet Planı

Üst segmente hitap edecek olan daha özellikli hale getirilmiş teknoloji ürünlerinin pazara sunulup sunulmayacağıyla ilgili soruya verdiği cevapta Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, "mobiliteyle yaratılacak fırsat eşitliğini Türkiye için sosyal sorumluluk olarak" gördüklerini belirterek Turkcell T20 gibi her kesimden insanın sahip olabileceği ürünlere ağırlık vermeye devam edeceklerini bu sayede mobil interneti herkesin cebine getirmeyi amaçladıklarını belirtmekte. Bununla birlikte önümüzdeki dönem Turkcell'in akıllı tablet çıkarma planları olduğundan da söz etmekte.

Turkcell T20 Özellikleri ve Satış Fiyatı

Üstün teknolojisi, harika internet deneyimi, hayatınızı kolaylaştıran yüz binden fazla ücretsiz uygulamasıyla birlikte sunulan Turkcell T20, 24 aylık kontrat imzalanması durumunda aylık 29 liraya satın alınabilmekte. Kontratı tercih etmeyenler ise Turkcell T20'ye 419 liraya sahip olabilmekte. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Turkcell
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları