InStyle Home Eylül Sayısı Ezgi Mola'nın Evi

InStyle Home Eylül sayısı Ezgi Mola'nın evi Galeri

Genç nesil kadın oyuncuları arasında başarılı bir şekilde yerini alan Ezgi Mola bu aralar Yaşar Kemal'in eserinden uyarlanan Kötü Yol isimli TV dizisi projesinde rol alıyor. InStyle Home dergisinin Eylül sayısı için Nişantaşı'ndaki evinin kapılarını açan genç oyuncu, ev dekorasyonundaki tercihlerini, evinin en çok sevdiği bölümlerini ve yeni projesindeki rolünü anlatıyor. Ezgi Mola'nın evi Nişantaşı'nda yeni yapılan apartmanlardan birinin en üst katı. Alt katta üç yatak odası ve banyonun yer aldığı 200m2 'lik evin üst katında salon, mutfak, banyo ve göz alıcı Boğaz manzarasına sahip şirin bir teras bulunuyor. Başarılı oyuncunun salonu da sürprizli. Aniden karşınıza müthiş bir İstanbul manzarası çıkıyor. 200m2'lik iki katlı evinde köpekleriyle birlikte yaşıyor. Evde olduğu süre içinde de vaktini en çok üst katta geçiriyormuş. Ezgi Mola evinin dekorasyonunda işin profesyonellerine danışmayı ihmal etmemiş. Yakın arkadaşı mimar Mehmet Yücebaşoğlu'nun kendisine pratik fikirler verdiğini söyleyen genç ve güzel oyuncu, arkaşının hakkını vermeyi ihmal etmiyor. Mobilya seçimlerinde ise kendi zevkini öne çıkaracak, rahat ve kullanışlı olacak ürünler tercih etmiş. Duvarları kırık beyaza boyanan salon oldukça ferah görünüyor. Salonun bu ferahlığının bir başka unsuru da yan cephede yer alan ve boydan boya uzanan büyük pencerelerin içerisini yeterince aydınlatması. Evinde sanat eserlerine de yer veren başarılı oyuncunun yemek masasının arkasındaki duvarda Harun Antakyalı imzalı bir tabo bulunuyor. Hayali bir gün evinin duvarlarına Zerrin Tekindor tabloları da asabilmek.

Ezgi Mola'nın Evi

Şu aralar Yaşar Kemal'in eserinden uyarlanan "Kötü Yol" isimli TV dizisinde Leman karakterini canlandıran genç oyuncu rolünü “Türk işi Marilyn Monroe görüntüsündeyim. Yeteneksiz bir oyuncuyu canlandırıyorum” şeklinde yorumluyor. Rolünü hazırlanırken Marilyn Monroe'nun hayatını iyice incelediği salondaki orta sehpanın üstünde yer alan ve Marilyn Monroe'nun hayatını anlatan kitaplardan kolayca anlaşılıyor. Monroe'ya olan hayranlığını da “bence çok özel ve yetenekli bir aktristti” sözleriyle açıklamayı ihmal etmiyor. Salondaki orta sehpanın bulunması ise kolay olmamış. Baktığı sehpa modelleri arasında istediği modeli bulamayan güzel oyuncunun imdadına sevgilsi Umut Kurt yetişmiş. Kendisi de oyuncu olan Umut Kurt, orta sehpa krizinin çözülemediği günlerde sevgilisine bu orta sehpayı hediye etmiş. Bu modelin evine çok yakıştığını düşünen başarılı oyuncu, orta sehpayı görür görmez çok sevmiş.

Evde Teras Keyfi

Ezgi Mola'nın evinde belki de en süprizli köşe üst katta bulunan salonda bir anda karşınıza çıkan İstanbul'un doyum olmayan Boğaz manzarası. Bu manzaranın keyfinin çıkarılabileceği şirin bir de terası bulunuyor evin. Burayı da özenerek dekore eden güzel oyuncu terasında yeşilliklere de yer vermiş. Terasın öne çıkan mobilyalarından biri de sırtında Ezgi Mola yazan yönetmen koltuğu. Belki de ileride gerçekleştirmek istediği yönetmenlik hayalinin bir simgesi olan bu koltuk başarılı oyuncunun Instagram hesabında paylaştığı ev fotoğraflarında da çok konuşuluyor. Son dönemde birbirinden başarılı film ve TV dizisi projelerinde yer alan Ezgi Mola'nın evi sanatçının huzur ve enerji depoladığı bir liman. Bu keylif ev gezisinin detaylarını ve başarılı oyuncu ile yapılan röportajını InStyle Home Eylül sayısında okuyabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları